Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tablettát szedő lányok/nők!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tablettát szedő lányok/nők! Ti hagyjátok a párotoknak hogy elmenjen bennetek?

Figyelt kérdés

Lassan 1éve szedek fogamzásgátlót(Gestomix20) és a barátom nagyon szeretne belém élvezni,de én eddig nem hagytam neki.Nagyon félek hogy terhes leszek.

Van okom félni,vagy csak hülye vagyok? Ti szoktátok hagyni?



2012. máj. 13. 15:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én hagyom, máskülönben mi a sz.rért szedném ezeket a káros bogyókat?
2012. máj. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igazából nekem azért lett felírva mert nagyon erős görcseim voltak előtte(orvost kellett hívni nem 1x).Most hogy szedem semmi görcsöm nincs.
2012. máj. 13. 16:02
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen. Ld.: 1-es válasz.
2012. máj. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Igen.
2012. máj. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Arra való a 7ezer(!) Ft-os gyógyszer, hogy ne kelljen gumit használni. Máskülönben mi értelme?
2012. máj. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
mégis minek szedem, ha nem élvezhet belém? nem értem, hogy miért parázol a terhességtől, amikor már egy éve szeded. persze, tudom, ott az az 1%, de ennyi erővel ki se lépj a házból, mert elüt egy kamion/rádesik egy zongora/belecsöppensz egy zombi apokalipszisbe.
2012. máj. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha rendesen szeded, nem hagyogatsz ki szemeket, akkor nem valószínű, hogy terhes leszel. Szerinted mégis mire való a fogamzásgátló tabi, ha nem erre?
2012. máj. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ,igen tudom hogy erre való,és szedem is rendesen,de mégis félek :S Nem tehetek róla én ilyen parás vagyok.De igazatok van,köszönöm még egyszer!
2012. máj. 13. 16:34
 9/12 anonim ***** válasza:

A fog.gátló tabletta ezért létezik, ez az értelme, ezért lett kitalálva.

25/N

2012. máj. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy engedtem. Nem cseszek ki vele, hogy a legjobb pillanat előtt vegye ki :D
2012. máj. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!