Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van itt olyan 16 éves lány,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan 16 éves lány, aki fogamzásgátlót szed?

Figyelt kérdés
na mit gondoltok, van itt olyan? egy lány elég érdekesen meghízott, szerintem azt szed...
2012. máj. 14. 16:23
 1/5 Cicamica994 válasza:
17 vagyok de kérdezz ;)
2012. máj. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nos, lányom. amikor elkezdted szedni, milyen változásokat észleltél magadon? például... híztál-e, pattanásosabb lettél-e, és ehhez hasonlatosakra gondolok én.
2012. máj. 14. 16:29
 3/5 Cicamica994 válasza:
az emberi szervezet nagyon érdekes és változó, nem mindenki teste ragál úgy egyes gyógyszerekre mint a másiké. Én például se nem lettem pattanásos és hízni se híztam, tartom a súlyom, de van ismerősöm aki csak meghízott tőlle.
2012. máj. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És miért nem attól a lánytól kérdezed meg, ha ennyire érdekel? Unalmas egy életed lehet, ha másokéval kell ilyen szinten foglalkoznod... Amúgy meg olyan idős korban borulnak a hormonok gyógyszer nélkül is, nem kell mindent arra fogni. De kérdezd meg Minden lány szívesen beszélget a túlsúlyáról.
2012. máj. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 17. szülinapom előtt pár nappal kezdtem, és fogytam mellette, mert csökkentette az étvágyamat...
2012. máj. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!