Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vérzés fogamzásgátló szedése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vérzés fogamzásgátló szedése mellett?

Figyelt kérdés
Most szedem az első levéllel, már csak egy nap van a 7 napos szünetig, de már pár napja vérezgetek, az elején gyengén-alig,rózsaszín foltok, ma meg már mintha megjött volna, enyhe vérzés.Ez normális? Ettől függetlenül véd a tabletta?
2012. máj. 14. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
nem jött meg...ezt hívják pecsételő vérzésnek, ami természetes normális. Hogy véd-e azt nemtudom, nekem is volt ilyen, és együtt voltam a barátommal. Nem estem teherbe...
2012. máj. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
olvassa el a betegtájékoztatót vagy kérdezze meg kezelő orvosát, gyógyszerészét!
2012. máj. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
normális, igen, tablettától függ. nekem mikor évek után újra kezdtem szedni egyet, akkor kb. egy hónapig volt ez a pecsételés, míg meg nem szokta a szervezetem, hogy most akkor tabletta van. tehát egy hónapig simán volt ez. azt nem tudom, hogy véd-e, nézd meg, mi van ráírva, vagy kérdezd meg az orvost.
2012. máj. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!