Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? Egy napja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Egy napja késik a mensim, fájnak a melleim, fel vagyok puffadva, amik nekem pms-kor szoktak jelentkezni. A majális után kb.1,5 hétig antibiotikumot szedtem felfázásra.

Figyelt kérdés
megszakitással és naptármódszerrel védekeztünk.
2012. máj. 15. 01:12
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
3.válaszoló vagyok,válaszoltam a kérdésre
2012. máj. 15. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Ha védekezel normálissan akkor nem leszel terhes. Ha meg már az vagy akkor csak szegény gyereket tudom sajnálni.........
2012. máj. 15. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Aki ezt írja, hogy "valamint az a normális, hogy a termékeny napokon eshetek teherbe", és azt kérdezi, hogy terhes-e, az nyilván nem védekezett.
2012. máj. 15. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Szerintem terhes vagy...

Szegény baba:(

2012. máj. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Szerintem késhet, főleg az idegességtől. Nekem is késett az egyetemen vizsgák körüli időpontba az idegességtől. Nekem viszont a mellem feszült amikor terhes lettem, nem fájt, hanem így húzódott, meg érzékeny volt. Azért biztos ami biztos vegyél tesztet, mert addig csak magad idegesíted és lehet tovább késik ha nem tudsz megnyugodni.

Na azt meg nem értem miért kell itt ítélkezni, biztos van rá oka, hogy nem akarja a babát, senkinek nincs joga itt magyarázni, mivel nem ismerjük a kérdezőt.

2012. máj. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

"Na azt meg nem értem miért kell itt ítélkezni, biztos van rá oka, hogy nem akarja a babát"

Megértem én ha nem akar babát valaki...de az VÉDEKEZZEN!!!!

Menjen biztosra egy tablettával naponta...Ne gyilkoljon minden mindegy alapon, mivel MÉG nemérdekli az, hogy anya legyen valaha is...

2012. máj. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
menjek biztosra egy tavblettával? aha.. 3 évig szedtem, mire kinyögte az orvos, ha ja, nem szedhetem, mert trombozishajlamom van.. hupsz.. persze, b.szott se elkuldeni egyik se vérvételre. meg olyan fejfajasaim voltak, h iszonyú.... szal, tabit soha többet. de ezért nem is mentem bele, mert mit magyarázzal fölöslegesen, meg különben is én, tudom, h miért van igy.. köszi annak, aki normalisan valaszolt.
2012. máj. 15. 09:40
 18/25 A kérdező kommentje:
ja, és azóta se talaltam rendes orvost..... mindegyik csak hasra fölirná a tablettát, de normalisan kivizsgalni egyik se akar.... nem is értem.... ezért aggódok a felfázás miatt, terhes nem valószinű, h vagyok, mondjuk, nem is szexeltünk sokat, és mint irtam pharmatex is volt a termékeny napokon. inkább attól félek, h vmi bajom lesz...
2012. máj. 15. 09:47
 19/25 anonim ***** válasza:
A megszakításos "védekezés" pearl indexe (azaz 100 nőből mennyi esik teherbe mellette egy év alatt) 35%, a naptármódszeré 3%. Lehetsz terhes.
2012. máj. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Igen, késhet felfázástól is, nekem is késett akkor 1 hetet.
2012. máj. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!