Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 19 éves vagyok és 2 honapja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves vagyok és 2 honapja volt egy mélyvénás trombozisom.3 hét múlva megyek pécsre a hematologiára kivizsgáljék mitől volt. DE addig nem szedhetem a fogamzásgátlót, és utána? Amugy most Clexane injekciót adom magamnak.

Figyelt kérdés

2012. máj. 16. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
gyanítom, hogy már soha többet nem szedhetsz fogamzásgátlót, más védekezési módot kell majd választanotok
2012. máj. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátló növeli a trombózis esélyét. Mivel neked már egyértelműen erős hajlamod van erre, így gyakorlatilag 100%, hogy komolyan eltiltanak a fogamzásgátlótól.
2012. máj. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Komolyan kérdezed? Ezek szerint nem volt elég sokk az az egy trombózis? Még ha nem is tiltanak el tőle, nekem akkor sem fordulna meg a fejemben, hogy elkezdjem szedni, sőt a trombózisnál kisebb mellékhatások jelentkezésekor leállnék vele.
2012. máj. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudtommal kérdezni szabad,csak megerősitést szerettem volna amire gondoltam vagy h nem szedhetem =(
2012. máj. 17. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!