Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek a Cypromix...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a Cypromix fogamzásgátlóról?

Figyelt kérdés
A pattanásosság nálam nem olyan jelentős, úgyhogy elsősorban a védekezés lenne a fontos. Meg vagytok elégedve a fogamzásgátló hatásával?
2012. máj. 19. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:

A Cypromix erős hormongyógyszer, ami bizonyos betegségek kezelésére alkalmas. Csak fogamzásgátlás céljára NEM adható. Nem azért, mert nem véd, mert védeni véd, de baromi erős, és több kárt csinál, mint használ, ha vkinek nincs rá szüksége.

Olyan gyógyszert írass fel, amit védekezésre találtak ki!!!

Azt az orvost meg k.amesszire kerüld el, aki csak védekezésre felírta neked.

2012. máj. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát az az igazság, hogy ezt a gyógyszert bőrgyógyász írta fel, mert az előző gyógyszeremtől, vagy nem is tudom mitől elkezdtem pattanásosodni. A nőgyógyászhoz időpontot meg csak egy hónap múlvára kaptam, ami meg ugye nagyon késő. Az előző gyógyszerem a Tri-regol volt, ami szintén magas hormontartalmú, de még korszerűtlen is. Tényleg nem érdemes fogamzásgátlás céljából szedni?
2012. máj. 19. 20:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát a pattanásokat eltünteti vszínűleg, gondolom ezért is kaptad. De szerintem alapból idióta ötlet arra másik tablettát adni, hogy az előzőtől pattanásos lettél...
2012. máj. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Részben azért is akartam szabadulni a másiktól, mert sok helyen hallottam, hogy korszerűtlen. Az csak egy plusz volt, hogy a pattanások miatt.
2012. máj. 19. 20:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Hülyeség ez a korszerűtlen-nem korszerűtlen dolog. Mindenkinek más a szervezete, mindenkinek más tabletta a jó. Nem lehet vmire azt mondani, hogy szar, mert korszerűtlen. Rengeteg nőnek tökéletes a Tri-regol. Pl. édesanyám évekig szedte, sosem volt vele semmi baja.


A Cypromixet viszont egészen egyszerűen nem erre találták ki. Ez arra való, hogy a magas tesztoszteronszintet csökkentse, és ezáltal bizonyos problémákat enyhítsen. Ilyen pl. a pattanásosság, szőrösödés, zsíros bőr.


A tabletta nyilván nem tett jót a hormonháztartásodnak. Nem gondolom, hogy ennek az a megoldása, hogy adunk egy olyat, ami a másik tabletta mellékhatását kezeli.


Egyébként a tabletta addig szünteti meg a pattanásokat ált, amíg az ember szedi. Utána ált. visszatér a gond, sőt, sokszor sokkal rosszabb lesz, mint előtte volt. Elég ritka, hogy vkinek nem tér vissza a gond.

És a Cypromixet max fél évig szabadna szedni.


Szerintem inkább tart szünetet, várd meg, míg letisztul az arcod. Utána ha tabit akarsz, akkor inkább írass fel olyat, amit fogamzásgátlásra találtak ki.


Ha nem tisztul az arcod, akkor meg hormonvizsgálat lenne indokolt.


Ha meg semmiképp nem akarsz szünetet, akkor inkább vmi alacsonyabb hormontartalmú, fogamzásgátlásra kifejlesztett tabit szedj.


De teszem hozzá, hogy az orvos látta hogy mennyi és milyen pattanásaid vannak.

2012. máj. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A Tri-regol korszerű tabletta! Régen valóban nagyon nagy hormontartalmú volt, de már változtattak rajta, bár még így is kicsit nagyobb, mint pl a yasminelle-nek.


Amúgy a Cypromix-et én féltem bevenni. Nekem a nőgyógyászom írta fel, mert épp menzi előtt voltam, és volt 2-3 nagyobb pattanásom.. Mondtam neki, hogy nem gond a pattanás, erre felírta nekem ezt, hogy majd a bőrömet is rendbehozza...

Hozzáteszem, hogy 96 kg voltam akkor, tehát elég nagy esélyem volt a trombózisra, főleg, ha ezt szedtem volna...

Elmentem másik dokihoz, aki mondta, hogy be ne merjem szedni, mert életveszélyes lett volna már az első levél..


Szóval én a helyedben nem szedném!!

2012. máj. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gondolatokat! Kiváltottam már(én hülye!) de nem kezdem el szedni. Úgy döntöttem, szünetet tartok. Majd később elmegyek nőgyógyászhoz és kérek kifejezetten fogamzásgátlásra valót, mert a pattanásaim említésre sem méltók igazából. Szóval holnap elmegyek a gyógyszertárba, ahol vettem és 1, vagy csak szimplán visszaviszem, mert tudtommal gyógyszert nem szabad kidobni vagy 2,hátha megengedik, hogy levásároljam valami másra, mivel a blokk még megvan. Mit gondoltok?
2012. máj. 20. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!