Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5het+6napos terhes vagyok. A...

T-Encyke kérdése:

5het+6napos terhes vagyok. A doki szerint tul lapos a petezsak (nem mondta, hogy hany mm-es) es nincs embrio es tul nagy a szikholyag.2 het mulva ujra vizsgalat. Mi a velemenyetek van remeny, vagy ez a ket jel egyutt nagyon rossz?

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 09:47
 1/8 Sziszi... válasza:
az hogy lehet hogy nincs embrio? 6hetesen már látják!
2012. máj. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

6 hetesen nekem sem volt még,8 hetesen kellett visszamenni,akkorra lett szívhang is.

23hkm

2012. máj. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

5+5 naposan voltam, akkor nekem is csak petezsákot látott, de nem mondta, hogy baj lenne, sőt, azt mondta, hogy 2 hét múlva lehet látni a babát is (persze lehet közben is valami baj, de nem az üresnek látszó petezsákból következik). Megnéztem, a lányomnál ugyanez volt, és most már 3 és fél éves.

Szerintem, ha nem mondta, hogy baj van, akkor még bármi lehet.

2012. máj. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A lapos petezsák sajnos nem sok jóra utal.
2012. máj. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat. Sajnos a doki elegge ram ilyesztett es nem sok joval biztatott. Remelem tevedett
2012. máj. 16. 12:53
 6/8 anonim ***** válasza:
szia! mi van veled?
2012. jún. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos, megallt a szive es el kellett vegyek :(
2012. jún. 12. 11:37
 8/8 anonim ***** válasza:
veled együtt érzek,hiszen velem is ugyanez történt tavaly :( Viszont most 8 hetes vagyok megint és eddig minden rendben!Tehát ne add fel és a következő terhességed sikerülni fog meglátod!
2012. jún. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!