Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Létezik olyan fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan fogamzásgátló amit kiadnak vény nélkül?

Figyelt kérdés
Tehát elég csak fizetni érte a gyógyszertárban.
2012. máj. 20. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
óvszer
2012. máj. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Fogamzásgátló létezik rengeteg amit kiadnak vény nélkül, de fogamzásgátló tabletta mert szerintem erre gondoltál nem létezik olyan amit vény nélkül kiadnak...

19/L

2012. máj. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze, hogy tablettára gondoltam... ha óvszerröl beszélnék akkor azt írtam volna :)
2012. máj. 20. 18:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy felvilágosult ezek szerint a témában a fogamzásgátló körébe a tartozik rengeteg minden így például az óvszer is
2012. máj. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hormonális fogamzásgátlót nem adnak ki vény nélkül.

Egyébként a fogamzásgátló minden olyan eszközt takar, ami segít megakadályozni a fogamzást. Szóval az óvszer is fogamzásgátló.

Sosem fogom megérteni, hogy ha vki ahhoz elég érettnek tartja magát, hogy szexeljen, akkor miért nem képes arra, hogy elmenjen orvoshoz tablettát íratni, ha azt akar szedni.

2012. máj. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!