Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhesség vagy fertőzés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szömörce kérdése:

Terhesség vagy fertőzés?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben rendszertelenül jött meg a menzeszem. Április közepén együtt voltunk a barátommal, használtunk óvszert, de az elején nem. úgyh előváladék... május 4.e körül kellett volna megjönnie, de semmi. 9.én meg 16.án is görcsöltem, mintha meg akarna jönni, de mindig semmi. Kb egy évig mindig 44 naponta jött, úgyh nem is nagyon izgultam. úgy voltam vele h 44 napig várok, meg görcsölök, tuti nem lehet baj. Aztán ma észrevettem, h darabos a folyásom (fehér, túrószerű), ami ha jól tudom a terhesség tünete is lehet. Úgyh kicsit megijedtem. egyéb más tünetem nincs...

2012. máj. 20. 18:32
 1/5 A kérdező kommentje:
jah és mostanában elég stresszes heteim voltak...
2012. máj. 20. 18:34
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez inkább fertőzés.

De az legjobb ha elmész orvoshoz ő megmondja 100%-ra miért van ez.

19/L

2012. máj. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Április közepe már régen volt,szerintem lehet terhesség is.Szóval egy teszt mindenképpen,legalább tudd meg, hogy nincs-e terhesség.Utána pedig menj el orvoshoz,az kikezel ha van fertőzés.
2012. máj. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

És annyi eszed nem olt, hogy vegyél a boltban egy szaros tesztet kb. 500 forintért?

Gratulálok.

2012. máj. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Stressz miatt kihagyhat, de vegyél mindenképp terhességi tesztet...a folyással meg keress fel egy nőgyógyászt...
2012. máj. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!