Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzasgatlot szedek, egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzasgatlot szedek, egy hetre valo van meg es most vettem eszre hogy pecsetelo verzesem van vagy megjon most?

Figyelt kérdés
2 eve szedem a fogamzasgatlot sosem fordult meg elo ilyen, mindig pontosan az egy hetes szunet vege fele jon meg tehat elvileg majdnem ket hete lenne meg!Mi tortent? fordult mar elo masnal is? Terhesseghez keves jel ugye? lehet a stresz?
2012. máj. 20. 23:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem. A tablettánál nincs menstruáció. Egy állvérzésed van, ami köszönő viszonyban sincs a női ciklussal.


Ha terhes lennél sem biztos, hogy észrevennéd. Egy csomó nő azért nem vette észre a terhességet, mert a tabi megvonásos vérzése mindig jelentkezett, így fellegzett mindenki, hisz "védekeztek" és "megjött".


Tabiknál soha semmi nem biztos.

2012. máj. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ok! De mitol van ez az all verzes??? sosem fordult meg elo !

Semmi baj akkor, normalis masoknal rendszeres ezekszerint?

Lehet mar bemeselem de szinte menstruacios gorcseim is vannak :S

2012. máj. 21. 00:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Allverzes.... na most inkabb lehuzom magam a wc-n...


Verzik az allatok bmeg??? Vagy ALVERZES?? Altalanos iskola 2. osztalya...

2012. máj. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha gondolod itt megkérdezhetsz erről egy nőgyógyászt, nem kell nevet írni, semmit, csak a kérdést [link] 24 órán belül mindig válaszol
2012. máj. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló a helyzet. Én még csak fél éve szedem, az első hónapot végig barnáztam, de azóta semmi gond nem volt, kicsit most megijedtem, pláne, hogy mindenütt azt lehet olvasni, hogy a barnázás annak a jele is lehet, h nem hat megfelelően a gyógyszer:S Úgyhogy én személy szerint ma megyek időpontot kérni a dokinál, remélem, a héten vmikor tud fogadni.
2012. máj. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!