Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nemrégen vettem 3 doboz durex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrégen vettem 3 doboz durex óvszert a baj ezzel hogy doboza 400-ft volt lehetséges hogy hamisítvány vagy valami?

Figyelt kérdés

teszteltem 1 et nehezen szakad és nem volt lyukas.

amikor 800-ft ért vettem a tescoba akkor nagyobbnak is tünt a gumi igy visoznt igen szűk volt létezik olyan hogy hamisítvány ha igen hogy lehet arra rájönni hogy az-e?



2012. máj. 21. 12:27
 1/9 Carlsokolbász ***** válasza:
38%
9 hónappal később
2012. máj. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
maj rájösz ha gyereked lesz
2012. máj. 21. 12:30
 3/9 anonim ***** válasza:
megrágta egy egér őket, de úgy gondolták így is kiteszik a polcra mert kanos gyereknek így is jó lesz:)
2012. máj. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem egér volt hanem patkány.... na de komolyra fordítva a szót
2012. máj. 21. 12:34
 5/9 anonim ***** válasza:

-.-

Ha a durex névjegyét használták, és minden egyéb cucc benne durex névvel van ellátva, akkor nem lehet hamisítvány, ha mégis, akkor illegális, és nagyon súlyos büntetésekre számíthat az a bolt, ahonnan vetted. Ezt rohadtul nem fogják megkockáztatni, ha van egy kis eszük, és a jellemzőbb kínai megoldás mellett maradnak, hogy hasonló valamit gyártanak, hasonló névvel, de nem ugyanavval. Így nem történik jogsértés.

Ha kínain vagy ilyen helyeken vetted, az inkább "kamionról leesett" vagy lopott példány, esetleg közeli időpontban jár le a szavatossága, és ezért ilyen olcsó.

2012. máj. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
paraméterek: 2 doboz durexen nincs myagr nyelv cska román feltüntetve "tailand"-on gyűártották amit vettem anno tescoba abba külön voltak szedve a gumik ebben össze volt még rakva a 3
2012. máj. 21. 12:38
 7/9 A kérdező kommentje:
2015-05. hóban jár le
2012. máj. 21. 12:40
 8/9 anonim válasza:

szerintem az a legjobb ha egyáltalán nem veszünk gumit.

Mert megdöbbentő amit olvastm állitolag a kinaiak a felhasználtakat ujrahasznositják tisztitás nélkül. És igy nemcsak hogy terhes lesz tőle az ember hanem még az aids is terjed és minden más. Ha nagyon muszály kizárólag csak patikában venni, de azt is százszor meggondolnám.

A legbiztosabb ha van az embernek egy komoly tartós kapcsolata akiben megbizik és fogamzásgátló tablettával történik a védekezés. Szerintem.

2013. márc. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Vettem multkor 1 doboz durexet az volt rajta,hogy made in china ami nem tetszett. A rémhirek hallatán megilyedtem és kidobtam a kukába. Mellesleg egy oldalon azt is irták,hogy ha erős büdös gumiszaga van akkor valószinű hamisitvány és nem megbizható. Kinyitottam a dobozt már megcsapott a bűz. És régen nem voltak ilyenek a durex gumik emlékszem. Az a legszörnyűbb hogy a dm meg a rossmann üzletekben elég sok ilyen van.
2013. márc. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!