Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hízlalnak a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hízlalnak a fogamzásgátló tabletták?

Figyelt kérdés
Nevezetesen a Symicia-ra gondolok, mert én azt szedtem, mostmár ugyan nem szedem... De 10kg meghíztam. :( Létezik ez vagy másban keressem a problémát?:/
2012. máj. 22. 11:17
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Nekem plusz 2 kosárméret és -5kg. Nem tudom, hogy a gyógyszer ilyen jó, vagy épp erre volt szüksége a szervezetemnek.
2012. máj. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Nem, az a sok süti meg csoki, meg pizza meg nasi hízlal, amit a fogamzásgátló étvágynövelő hatása miatt eszel meg. Nekem az a módszerem, hogy ilyenkor paradicsomot, uborkát, sárgarépát vagy fehérje-szeletet, vagy proteinturmixot eszem egy kis zabpehellyel. Nem hízlalnak úgy, mint a nasik, és egészségesek is.
2012. máj. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Igen ez is 1 Yoo Ötlet:) A Pizza és a Mc'Dondalds, csoki, meg egyéb nekem is kifogástalanul mennek.:( Ez a baj:D

Köszike a válaszokat:)


Az elözö válaszoló ( Plussz 2 kosárméret ill. -5kg) megkérdezhetem h melyik tablettát szeded?

Persze ez szervezettől függ, csak kiváncsi vagyok:)

2012. máj. 22. 13:13
 14/30 anonim ***** válasza:
Nuvaringet használok. Ez az első és egyetlen, amit kipróbáltam. Lassan egy éve használom és maradnak az "eredmények". De tényleg nem hinném, hogy ez kifejezetten ennek a gyógyszernek az eredménye. Mármint nem gondolom, hogy másnál is így hatna.
2012. máj. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

akik híznak mellette, azok az étvágynövelő hatásuk miatt többet esznek, észre sem veszik.


Amúgy én Volinát szedek, nekem csökkentette az étvágyamat, már 35 kg-t fogytam (95-ről indultam..)

2012. máj. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Na Lányok Az Szép:)

Akkor én legelőször kifogtam a Lehető legrosszabbat.

Majd tartok egy kis megbeszélést a nődokival... Valami oan kéne ami kifejezetten fogyaszt:)

2012. máj. 22. 14:48
 17/30 anonim ***** válasza:
40%
Én elég világosan leírtam, hogy nem ettem többet és az étvágyam sem nőtt, mégis csak úgy száguldottak fel a kilók. Világéletemben vigyáztam az alakomra, nagyon kényes voltam/vagyok minden deka hájra magamon, 60 kiló vagyok 180 centihez. És azt is leírtam, hogy ORVOS mondta (nem dilettáns) hogy igenis hízásra HAJLAMOSÍT. Innentől pedig egyszerűen nem igaz, hogy attól hízik mellette valaki, hogy nincs önfegyelme. A tabletta lényege, ha valaki eddig nem tudta volna, hogy álterhességet okoz, kikapcsolja a peteérést. Terhesség alatt is alapvetően hízik az ember, mert a megváltozott hormonállapot hajlamosít erre. Van, aki hízik pár kilót, van aki nagyon sokat és van, aki egyáltalán nem. És ezért pedig igenis a hormon a felelős, jó lenne ezt ésszel felfogni. Csak az a bosszantó kissé, hogy olyanok akarnak meghazudtolni, akik annyit se értenek hozzá mint tyúk az ábécéhez és csak azt szajkózzák mint egy gép, hogy az hízik, akinek étvágyat csinál és zabál. Jobban vigyázok az alakomra állítom, mint itt bárki a válaszolók közül, szóval egész biztosak lehetnek benne egyesek, hogy én nem zabáltam soha össze- vissza minden vackot, csak épp rám (meg még nagyon sok nőre) olyan hatással van a műösztrogén, hogy felkavarja az anyagcserét és még a normális mennyiségű/kalóriatartalmú táplálék is lerakódik rajta.
2012. máj. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Utolsó Válaszadó: Igen Van Benne Igazság... Én sem voltam Soha ilyen mint most. 162Cm Vagyok és 76kg??:OOOO Szerintem elég gáááz, próbálok kevesebbet enni, mint eddig... De nem mozdul egyenlőre lejjebb a mutató:(

Amíg nem kezdtem el szedni a tablettát. 58-60Kg között mozogtam. Valahogy akkor jobban Éreztem Magam, Mint most:( :S

Köszike a Válaszokat:)

2012. máj. 22. 15:34
 19/30 A kérdező kommentje:

Illetve...

Lehet h hülye kérdés, de ugye mivel abbahagytam a szedést, elvileg ezek a hatások el kéne h múljanak nem?

Mármint ezt nem úgy értem h a kilok is elmúlnak rólam..:)

Hanem h megszűnik, ez a hatás, és visszaállok a "rendes üzemmód"-omba:)

2012. máj. 22. 15:37
 20/30 anonim ***** válasza:

"akik annyit se értenek hozzá mint tyúk az ábécéhez és csak azt szajkózzák mint egy gép"


Drága, kedves, okoskám! Az álterhesség egy nagyon ritka, rendkívül komoly betegség!


A fogamzásgátló KIKAPCSOLJA a ciklust, de nem hoz létre álterrhességet!:)) Istenem.. Akkor poztívat tesztelnél! Ebbe bele sem gondoltál?


Na nekem ilyen ne magyarázzon, hogy milyen h*lye vagyok.

Különben igen, HÍZÁSRA HAJLAMOSÍT, ami nem egyenlő azzal, hogy hízol tőle :) A te szavaiddal nekem adsz igazat. Nem tűnik fel?

2012. máj. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!