Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Yasminelle fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yasminelle fogamzásgátló tablettáról mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2012. máj. 21. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én Jangee-ról váltottam Yasminellére kb. 8 hónapja. Már a Jangee-nál is az volt a problémám, hogy csökkentette a libidómat, nem nedvesedtem be egyáltalán. Így elég rossz lett a szex. És ennél a gyógyszernél is megmaradt ugyanez, így most abba is hagyom a szedését. Viszont a menstruáció 4 napra csökkent, nem görcsöltem, mindig szinte órára pontosan jött meg. De egyébként mindenkire másképpen hat. Van akinél nincs semmi hatással a nedvesedésre (pl. barátnőmnél semmi probléma). Nem volt szedés közben sem semmi pecsételő vérzés sem.
2012. máj. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is tönkre vágta a libidómat (bár ez nálam mindegyik fog.gátlóról elmondható volt), és ami rosszabb: híztam is tőle, állandóan éhes voltam mellette (ez viszont nem volt így más típusokkal). Olyan lányról is tudok, aki Yasminelle előtt 50 kg volt zöbb mint 170 centihez, egy év bogyó után meg kb 15 kg-ot szedett fel. Szerintem nem a legjobb gyógyszer. Amúgy meg én pl 5 év után visszaálltam az óvszerre a párommal, elegem lett a szex-étvágytalanságból meg abból, hogy mérgezem magam.
2012. máj. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bnőm szintén libidócsökkenés miatt hagyta abba a tablettát.
2012. máj. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem viszont ez a gyógyszer nem csinált libidó csökkenést...a mellem nőt tőle, a pms minimálisra csökkent nem beszélve a görcsökről, és a menzeszem is pontos. én szeretem ezt a gyógyszert nekem bevált.
2012. máj. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
és azt elfelejtettem hogy a bőrömnek is nagyon jót tett
2012. máj. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Tabletta mellett nincs menzesz. Megvonásos vérzés van. Elég érdekes lenne, ha nem lenne pontos, mivel semmi köze nincs a saját ciklusodhoz, azért vérzel, mert arra a 7 napra abbahagyod a tabit.

Nem a ciklusodat teszi helyre, hanem csinál egy műciklust.

Szóval elég nagy butaság azt mondani, hogy rendszeres mellette a menzeszed...

2012. máj. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én Lindynettét szede( mellesleg azt háziorvos is felírhatja,és nem volt gond vele. ) A Yasminelle-től volt egy kis hányinger,szédülés,és a látásom se volt tiszta,de ez a szédüléssel egybeköthető. Nekem nem volt megfelelő,de hát ez egyéntől függ. :) De a Lindynettét ajánlani tudom.
2012. máj. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!