Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hízlalnak a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hízlalnak a fogamzásgátló tabletták?

Figyelt kérdés
Nevezetesen a Symicia-ra gondolok, mert én azt szedtem, mostmár ugyan nem szedem... De 10kg meghíztam. :( Létezik ez vagy másban keressem a problémát?:/
2012. máj. 22. 11:17
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Ne Haragudj...

Én 1 szóval nem mondtam azt neked h nincs igazad, ahogyan azt sem h hülye vagy..:|

Itt csak beszélgetünk, én úgy gondolom.

2012. máj. 22. 15:43
 22/30 anonim ***** válasza:

A kedves válaszolónak írtam :)


Ajánlom neki, hogy nagyon olvasson utána az álterhességnek és annak, hogy miként is működnek a fogamzásgátló tabletták!

Azért úgy szedni, hogy ilyet nem tud az ember...

2012. máj. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Na, utánaolvastam, és tényleg néhány helyen ezt hirdetik, hogy álterhességet hoz létre, miközben ez egy óriási marhaság! Ilyet szakemberek nem írnak, nem mondanak!


Javaslom, hogy válogasd meg, hogy miket olvasol el a neten, ez pl egy 100%-osan megbízható, tudományos "cikk" a tablettáról:

[link]


(Azért elég durva, hogy egyesek minden sz@rt elolvasnak és beveszik, és abban a tudatban élnek, hogy márpedig az úgy van.. Azért lehetnél kicsit igényesebbb...)

2012. máj. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Ja Rendben :)
2012. máj. 22. 16:02
 25/30 anonim ***** válasza:

Visszatérve a kérdezőre. Voltál vissza dokihoz és mondtad, hogy ilyen mellékhatása lett? (ne haragudj, lehet hogy írtad, de most nem olvastam vissza az első oldalt és már nem emlékszem)

Mert mi előre beszéltünk erről a dokimmal, mivel ígyis elég nőies alakom van, és féltem, hogy lufi lenne belőlem... (Én is 160 cm fölött vagyok kicsivel, és kb 63-64 kg voltam, amikor elkezdtem használni.)

Mondta, hogy vannak olyanok, amire kevésbé jellemző, meg olyanok is, amik több embernél okoznak hízást. Így nálam ezt az "igényt" is figyelembe vette felírásnál. Lehet számít, hogy magánhoz járok, nem tudom körzeti mennyire hallgatja meg az ilyen igényeket. Sajnos nekem elég negatívok a tapasztalatim velük.

2012. máj. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Amúgy kérdező, a Volináról hallottam jókat, hogy nem okoz étvágynövekedést, illetve emellett nem nagyon szoktak hízni.


Tény, hogy én is emellett fogytam, az étvágyamat is csökkentette.

2012. máj. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm Lányok az Infókat!

Akkor majd konzultálok az orvosommal:)

Igazából nem körzetis akihez járok, hanem Kórházban dolgozom, így úgymondd kollega nekem:)

Úgyhogy ennyiből nagyjából előnyöm van, csak a hiba az volt h erre nem tértünk ki (Hízásos dologra...) ez részemről volt hiba..:/

De talán megoldható még :)

2012. máj. 22. 16:24
 28/30 anonim ***** válasza:
Én is symiciát szedek. Rám 1 plusz kiló se jött, semmi változás nem történt a testemen, ami észrevehető lenne. Olyan tabletta ami fogyaszt azt nem fogamzásgátlónak, hanem étvágycsökkentőnek hívják...
2012. máj. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Az étvágyat növelheti (de nem biztos) és akkor ha többet eszel, akkor hízol... konzultálj az orvosoddal, keressetek olyat, ami nem étvágy-növelő és kész
2012. máj. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Pötyös Panni válasza:

Sajnos igen.( Hiába mondják hogy csökkent hormontartalmúak..Nem igaz!! Én yasminelle-t szedtem.

29 éves koromig nem hordtam melltartót és a legkisebb női méretet hordtam,szóval sovány voltam. Mikor elkezdtem szedni a tablettát rögtön hízni kezdtem de az első pár kilóval még nem volt bajom. Aztán mikor 20 kilót felszedtem és 30 évesen kinőttek a melleim és trombózis gyanújával kórházba vittek, leálltam vele.Ja és hozzáteszem alig ettem valamit, mielőtt még bárki a megnövekedett étvággyal jönne...Leadni azóta sem tudom ,ha a fejem tetejére állok akkor sem.Hiába nem eszem csak keveset és egészségeset és hiába mozgok..Ha tudom hogy ez lesz belőle soha nem kezdem el szedni.Persze nem minden szervezet reagál egyformán a gyógyszerekre..Ez csak az én tapasztalatom.

2012. jún. 2. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!