Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 14 évesen teherbe estem?!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesen teherbe estem?!

Figyelt kérdés
Pár hete lefeküdtem a barátommal aki azt mondta h majd mielőtt kilőne azelőtt abbahagyjuk .. én meg bevettem. Most vettem észre h nő a hasam meg hánytam is meg minden montam a barátomnak aki 18 h vegyek egy teszetet éés .... van valami a méhemben. nem merem elmondani a szüleimnek. Mit csináljak ?
2012. máj. 22. 21:09
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Fúúúúúúúú... b+. Akkor lehet.
2012. máj. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

akkor pozitív volt a teszt...

tudod a szüleid 9 hónapon belül úgy is megtudják. egyszerűbb most megmondani mint mikor már nagyobb a hasad és közelebb van a szülés ideje

2012. máj. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Kívánom, hogy fiúgyermekkel örvendeztesd meg. :)
2012. máj. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
mennyi ez a pár hét?(abortusz határidő tudom embertelen eljárás de a szülés ebben a korban is elcs*szheti a méhet az az etikai oldalát vesszük akkor ez lenne a helyes)
2012. máj. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
muszáj elmondanod a szüleidnek.
2012. máj. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:

1. Ilyenbe soha,de soha többé ne menj bele,bár remélem,ezt már mondanom sem kell...!

2. Mielőbb mondd el a szüleidnek,mert akárhogy döntesz-döntetek,ennek ki kell derülnie!!

Ha megtartod,úgyis megtudják,és el kell menni orvoshoz,vizsgálatra...Bár én ezt ebben a korban hihetetlenül korainak tartom,és rengeteg negatív következménnyel járhat. De persze mindenkinek a saját élete,döntései.Ha pedig abortusz,annak is meg kell történnie,mielőbb...Annál "jobb".

És 3.) Azért fel a fejjel...Nincs itt a világvége. Ebből sokat tanultál. Remélem. 18L

2012. máj. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Ezért érdemes előbb utána járni a dolgoknak. Hogy védekeztek normális hely stb a pasi legalább még veled van? Vagy csak jól kiakart használni?

Akármilyen nehéz ezt el kell mondanod a szüleidnek minél előbb, mert úgy is megtudják , így meg még lehet lépni ha esetleg abortuszra kerülne a sor.

2012. máj. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
fake, de ha nem akkor egy buta kis ribanc vagy
2012. máj. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
kamunak tűnik. egy csaj nem akkor veszi észre mikor nő a hasa, az kb 4. hónap legalább...
2012. máj. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

ha eltelt 3 hónap a megtermékenyülés óta akkor ezt bizony meg fogod szülni....................

ha még nem akkor gyorsan szólj a szüleidnek, hogy vigyenek abortuszra! MERT ELŐBB-UTÓBB ÚGYIS MEGTUDJÁK!

F18

2012. máj. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!