Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha 19 évesen teherbe esnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 19 évesen teherbe esnétek egy szintén 19 éves sráctól, akivel csak fél éve jártok, megtartanátok a gyereket?

Figyelt kérdés
nem én vagyok a főhős, hanem egy barátnőm, és érdekelnének más vélemények is:)
2012. márc. 19. 23:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. márc. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Én megtartottam volna.
2012. márc. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Nem. Egyrészt mert nagyon friss a kapcsolat, másrészt meg az anyagi körülmények is játszanak. Azt a gyereket el kell valamiből tartani, felnevelni ruházni.
2012. márc. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Ohh, és nem láttam a terhes lehetek-e kérdést.
2012. márc. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
ja, és mindketten tanulnak. a lány meg tőlem kért tanácsot, és őszintén nem tudom, mit mondjak neki...
2012. márc. 20. 00:00
 6/25 anonim ***** válasza:
40%
ABORTUSZ!
2012. márc. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

ma 00:01


mivel egy anonim oldal, ahogy voltál is oly kedves felhívni erre a figyelmem, simán leírnám, ha én lennék az. de nem én vagyok, hanem egy nagyon jó barátnőm. felhívott tök kétségbe esve, hogy ez a helyzet és mit tegyen, mert akarja a babát, de millió ellenérv van. én nem tudtam hirtelen mit mondani, mert nem akarok az ő gyerekének az életéről dönteni.


szerintem ne csessze el az életét, viszont a kicsi mégiscsak egy élet már... szóval nem tudom. plusz tényleg most jöttek csak össze a sráccal fél éve, és bár még mindig nagy a szerelem, ki tudja mi lesz később...


csak azért tettem föl a kérdést, h kicsit tisztábban lássak, mert hirtelen nem tudok mit mondani barátnőmnek...

2012. márc. 20. 00:04
 8/25 anonim ***** válasza:

Ha nagyon nagy a szerelem és megvannak a rendes családi körülmények és az anyagiak,akkor igen!(mármint szerető leendőbeli nagyszülők és elegendő pénzzel tudnak minket segíteni,amíg teljesen önállóak nem leszünk és persze a kedves apuka,vagyis a párom elmegy dolgozni! mindenképpen!)

Egy barátnőm 2hónapos kapcsolat után lett terhes,szinte alig ismerték egymást,de nagy szerelem volt.Azonnal ahogy megtudták a hírt össze is házasodtak,az abortusz fel sem merült.A nagyszülők segítik őket.Megszületett a pici, a kapcsolatuk viszont nem fenékig tejfel...De a barátnőm élete boldogsága a kisfia:)

2012. márc. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
megtartanám:)
2012. márc. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
9.-es vagyok,24N
2012. márc. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!