Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy kifejezetten vékony...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kifejezetten vékony lányon hányadik hét után lehet észrevenni, ha terhes?

Figyelt kérdés

2012. máj. 29. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 5 hónap kb de saját magán észreveszi ugy is olyan 6 hét után mikor jönnek a hányingerek stb
2012. máj. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ne viccelj, öt hónaposan már majdnem akkora a has, mint a kilencedikben. és vékony nőről beszélünk úszógumi és minden háj nélkül.
2012. máj. 29. 21:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 179 cm vagyok és 60 kg, tehát szerintem benne vagyok a vékony kategóriában. Nálam a 8. héten volt már látható mások számára is, mármint akkor már olyanok is kérdezték hogy terhes vagyok-e akik nem is tudták.
2012. máj. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én magamat átalgosnak mondanám (168/60) és 14 hetesen kezdett el látszódni (ekkor már +3kgom is volt). viszont láttam itt fent gyakorin egy fotót egy lányról, akinek még 17 hetesen is alig látszódott valami, nagyon vékony volt pedig...nem tudom, sztem ez sok mindentől függ.

elvileg előbb kéne látszódni, de a valóságban meg nem mindig igaz.

mindenesetre sztem a 14-20 hét között biztosan mások számára is nyilánvalóvá válik (én igy értelmeztem a "látszódnit", amikor mások is kiszúrják).

most hány hetes vagy?hánykg és centi?első baba?

2012. máj. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 HiemannMoch válasza:

Ha alkohol mentes sört iszik akk. tuti terhes.

(1 hónap végén már tuti... )

2012. máj. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!