Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Írhat fel doki vérvétel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írhat fel doki vérvétel nélkül fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
2 éve voltam dokinál aki mercylont írt fel. Nem váltottam ki, most egy másik doki vérvételre küld. Ez hogy lehet?
2012. máj. 30. 18:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Írhat, nincs megszabva neki, hogy kötelező.

Csak a te érdekes. Ugyanis nem árt megnézni, hogy rendesen működik-e a májad, mert ha nem, az gáz.

2012. máj. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegyik kéri, a vérvételt akkor szokták kérni mikor régóta szeded a gyógyszert azt hiszem májfunkciót néznek vérvétellel
2012. máj. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
íííííííííí. :/ ilyet szólt a dokim, hogy kell 1 most és 1 a menstruációm ideje alatt. Hát lepadlóztam, kérdeztem itt és most? Neeeeeeeeeeeeeee. " majd akkor a kettőt együtt veszik le " Így meg kell várnom a 2-3. napját (húsvétkor volt meg utoljára) és go vérvételre :/ életemben 1x vettek tőlem vért, akkor is elájultam!! én félek :(
2012. máj. 30. 18:49
 4/19 anonim ***** válasza:
Írhat, az más kérdés, hogy nem okos dolog. De végülis csak magadat szivatod meg vele, ha vizsgálatok nélkül kezded el szedni és kiderül, hogy nem jó.
2012. máj. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
49%

Én 10 év kihagyás után döntöttem úgy,hogy újra elkezdem szedni a fogamzásgátlót.Régen Antovint szedtem, amiről fogalmam sincs hogy forgalomban van még.

Nemrég kaptam időpontot a dokitól.telefonban már elmondtam neki,hogy nem beteg vagyok csak fogamzásgátló tabletta kell.Azt mondta rendben.Mire bemegyek,a recept a kiadóban lesz..Ennyit erről..

Még vizsgálatra sem kell mennem.

2012. máj. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%
Én nem is mennék olyan orvoshoz aki nem vizsgál meg rendesen előtte. Amit a tabletta okozhat, az sokkal rosszabb mint egy vérvétel. Aki ennyitől fél, annak nem kötelező szexelnie.
2012. máj. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Költőnő? ***** válasza:
100%
lehet, de ha vmiért küldött, nyilván oka van. szorítsd össze a fogad és tipli a labor. Jobb a nyugalom.
2012. máj. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
"Aki ennyitől fél, annak nem kötelező szexelnie" detirpák ember vagy te :D amúgy az elmúlt 5 évben mindig volt párom, heti szex és megszakítással :D pár hónapja van egy új, aki ezt kéri tőlem... még nem döntöttem el, hogy tényleg megérdemli e :D természetesen nem kacagtatom magam, ha már megtettem az első lépést megyek vérvételre. alacsony a vérnyomásom, könnyen ájulok (egyszer munka előtt zuhanyzás közben bevertem a könyököm, ájulás következtében a kád szélébe vertem be a fejemet kísérve egy óriás puklival és agyrázkódással!! természetesen aznap és a következő 3 nap bementem dolgozni, mert muszáj volt!). kíváncsi vagyok, hogy doki válogatja a vérvételt és mi történhet ha hasraüt egy doki és úgy ír fel tablettát
2012. máj. 30. 18:58
 9/19 anonim ***** válasza:
Hát még szerencse, hogy vérvétel közben ülsz és beszélnek hozzád, így ez sem lehet indok, hogy veszélyes ha elájulsz. :) Az meg csak a te értelmi szinted mutatja, ha büszke vagy arra, hogy megszakítással szexeltél (mert az nem védekezés). Megértem a párod, én sem lennék hajlandó ilyen felelőtlen módon szexelni. Persze hormonszedésre nem kényszeríthet, de még rengeteg más módszer van.
2012. máj. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy jön ide az, hogy eddig milyen "védekezéssel" szexeltél.

Egyébként lehet a doki a hormonjaidat akarja megnézni, lehet vmi oka van, hogy 5 év alatt még nem sikerült ezzel a csodálatos módszerrel teherbe esned.

2012. máj. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!