Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Írhat fel doki vérvétel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írhat fel doki vérvétel nélkül fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
2 éve voltam dokinál aki mercylont írt fel. Nem váltottam ki, most egy másik doki vérvételre küld. Ez hogy lehet?
2012. máj. 30. 18:43
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Khm. Hónapok óta a mostanival is úgy toljuk, azonban ha becsúszna (nem olyan könnyű teherbe esni!!!!!!!), egyikünk anyagi helyzete sem engedheti meg magának a babát, illetve nekem férjtől kell és nem egy szimpla (táv)kapcsolat eredményéből. A mostani barátom fél nagyon, sajnos nekem rendszertelen a menstruációm és ez végett fél.
2012. máj. 30. 19:08
 12/19 A kérdező kommentje:
A doki nem kérdezte, hogy eddig mi volt.
2012. máj. 30. 19:09
 13/19 A kérdező kommentje:
Felelőtlen akkor lennék, ha ezt alkalmazom és lett volna már terhesség. Nem volt. Talán valóban én is és az aktuális párom is odafigyelt erre! Ketten figyeltünk, nekem nincs pénzem sem arra, sem amarra. Édesanyám most ért haza, szerinte azért van szükség erre, mert rendszertelen vagyok, ami nem helyes. Nem holmi szerencsétlen kisfiúkkal fekszem össze, hanem felnőtt épeszű emberekkel!!! Köszike
2012. máj. 30. 19:18
 14/19 A kérdező kommentje:
Jó akkor, légy oly kedves adni egy raklap óvszert, hogy rendben lehessen a lelki békéd :D Fújd ki magad, kitalálsz már mindent, hogy felülkerekedj rajtam. Ne légy gyerekes!
2012. máj. 30. 19:21
 15/19 Költőnő? ***** válasza:
ezt mondjuk én sem tartom épp felelősségteljes védekezésnek... nem kötözködés, de tényleg nem az... Nekem egyszer így sikerült sajnos... Azóta nem. Gumi vagy gyógyszer. Ezek nélkül nem.
2012. máj. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Költőnő? ***** válasza:
arra meg, h mennyire könnyű vagy nem könnyű teherbe esni, hát ezt konkrétan nem lehet tudni... ez mkinél más.
2012. máj. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Hát énnekem gyermekem csak házasság(egyházi is) után lesz az fix :D
2012. máj. 30. 19:28
 18/19 anonim ***** válasza:

A vérvétel nem előírás, de az első tabi felírása előtt melegen ajánlott egy APC rezisztencia nevű vizsgálat, ami a leggyakoribb trombózist okozó állapotot jelezheti. Ha a családban már volt trombózisa valakinek, más vizsgálatok is kellenek. De mindegyik eredménye egy életre szól. Jól el kell tenni a negatív eredményről szóló papírt, és pár további vérvétel megspórolható vele, ha az ember buzgón mutogatja. (új nődoki, babavárás idején, bizonyos műtétek előtt)

A vérvétel másik fajtája a májat ellnőrzi, megterhelte-e az 1-2-3 év hormonszedés. Dokija válogatja milyen sűrűn kérik, ez időzíthető más vérvételedhez is, ha netán lenne.

2012. máj. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Költőnő? ***** válasza:
hát meg ha vérnyomás problémád is van....
2012. máj. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!