Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megszakításos módszer alatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakításos módszer alatt mit értetek? Mi úgy csináljuk h kb 5 percig nélküle és még mielőtt bármilyen helyzet lenne, felhúzza a ktont és onnantól még sokáig így.

Figyelt kérdés

De második menetnél ezt már ugye nem hagynám, tehát mindig csak először van ez, és nekem bár 18 éves vagyok, évente jó ha 3-4szer 3-4 napig van meg (szóval nincs túl sok esélyem teherbe esni)


Ez para attól még? Inkább szóljak neki? Mert csak abban a felkészítő tisztító nedvben elvileg lehetnek, de mitől lenne, ha előtte nem ment el? Konkrétan hogy folyik az aki megszakításnál teherbe esik? Vletlen beleélveznek? Vagy többedik menetnél picit "koszosan" is bedugja?



2012. máj. 30. 20:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
MAgszakitásos modszer az amikor a nem használunk gumit és mikor a srác érzi hogy élvezni fog kirántja és nem beléd megy hanem rád vagy papirra vagy valahová :D Kockázatos csak olyanoknál müködik akik ebben már rutinosak.
2012. máj. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

1. Annak az 5 percnek mégis mi a franc értelme van? Nem lenne egyszerűbb 5 perccel előbb felhúzni, és nem aggódni?

2. Az, hogy évente 3-4szer van vérzésed, eléggé rontja a teherbeesés esélyét. Viszont így aztán tényleg elképzelésed sem lehet arról, mikor van peteérésed, szóval bármikor besikerülhet.


Használjatok az aktus elejétől óvszert.

Azzal meg menj orvoshoz, hogy évente 3-4 vérzésed van, mert ez nem a normális kategória.

2012. máj. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Költőnő? ***** válasza:
75%

nem... nem csak attól lehetsz terhes, ha benned megy el. Vannak ún. vágycseppek, amik már tartalmazhatnak ondót. Ha már egyszer is megjött, lehetsz terhes. Nőgyógyásznál voltál már ezzel a rendszertelen ciklussal?

Ha el akarod kerülni a kellemetlenségeket, akkor vagy végig gumi vagy gyógyszer.

2012. máj. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
persze hogy voltam, ez normális, genetika. anyámnak csak a 3. szülés után állt be, nővérem is így van.annyi van, hogy 2 havonta terhességi teszt, nehogy baj legyen. tabit szedtem már, de rájöttem hogy minek, amikor ez egy áldás?:)kevesebb probléma.. én is így gondoltam, hogy végig kéne, ezzel a sráccal most kezdtük csak el és a helyzet így hozza, hozta...az előző barátommal nem mertünk volna ilyet csinálni. de a pasik bekaphatják, igaz, tényleg rá kell húzni azt a szart, kibírja, köszi :D
2012. máj. 30. 20:29
 5/15 anonim ***** válasza:

Bocs, de olyan nincs, hogy ez genetika.

Nincs olyan, hogy vkinek genetikailag ilyen hosszú ciklusa van.

Ez vmilyen betegség, hormonrendellenesség. Ami persze lehet családi halmozódású, ha anyukádnak is volt.

Mégis milyen vizsgálatokat végzett nálad az orvos?

2012. máj. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is ilyen a ciklusom kb söt van hogy kevesebbszer jön meg
2012. máj. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem ijesztegetni akarlak, de így is lehet teherbe esni,mert az előváladék is tartalmazhat spermiumot ennyit tudhatnál 18 éves fejjel !!!!

Annak pedig nem örülni kellene, hogy csak 4x mestruálsz (értem én, hogy a kevesebb esélynek most még örülsz...) egy évben, mert komoly probléma is állhat a háttérbe, mint pl. PCOS nézz utána, a tünetek pl: szőrösödés, hajhullás, rendszertelen menszesz, ciszták, elhízás...de ezeknek nem feltétlenül kell mind egyidejüleg jelen lenniük.

2012. máj. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

jajj istenem.nem erről szólt a kérdés. nem az genetika hogy hosszú a ciklusom, ugyanis nem hosszú, hanem rendszertelen. attól még ugyanaz zajlik bennem is, mint másban. igenis ezt lehet örökölni. mindenkinek máskort áll be, csak általában ez 14 év, nálunk mondjuk 25-30. és aki nem hiszi, kérdezze meg a 3 szakvizsgás orvos édesanyámat, vagy a hormontesztet elvégzőket.

igen, tudom 18 éves fejjel hogy az előnedvben is lehet spermium, ez benne is van a kérdésben, csak az volt a kérdés hogy valaki találkozott-e már olyannak hogy konkrétan nem élveztek bele hanem előnedv miatt történt meg?

2012. máj. 30. 20:36
 9/15 A kérdező kommentje:
de tényleg elnézést mindenkitől, akit ez ennyire letaglóz :D ez nem egyedi eset :D sok lánynak rendszertelen elég sokáig, max nem ennyire..
2012. máj. 30. 20:39
 10/15 anonim ***** válasza:

Igen, sok lánynak rendszertelen.

Pl. nekem is évente 3-4szer jön meg. Sokáig arra fogták, hogy "biztos azért, mert vékony vagyok", meg "majd beáll", aztán kiderült, hogy hormonbajom van, azért nem menstruálok rendesen.

Ez az állapot normális kb. az első menzesz után 2 évig.

Egészen biztos, hogy van vmi a háttérben, és ezt az anyád is tudhatná, ha 3 szakvizsgája van.

De egyébként is...ha anyukád orvos, miért nem őt kérdezed meg, hogy teherbe lehet-e esni ezzel a módszerrel?

2012. máj. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!