Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha valakinek nagyon visszeres...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek nagyon visszeres a lába kicsit duzzadt attól függetlenül nem gond ha fogamzásgátlót szed? Mert én elkezdtem csak fáj a lában 1-2 óráig és félek h valami bajom lehet.

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
milyen orvos irta fel???? kert vertesztet h hajlamos vagy-e melyvenas trombozisra?? a visszer nem jo jel, azt jelenti a venak tul kitagultak es megfordulhat a keringes. ha gyogyszeresen nem tudjak kezelni, a vegso megoldas h bedugnak 1 drotot 1 gombbal a vegen a bokadnal es az agyekodnal kieszedik, a gomb kozben magaval rantja a venad es igy valosaggal kitepik. surgosen kezeltesd a visszeret amig nem keso es szerintem neked nem kene fogamzasgatlot szedned. konzultalj orvossal minnel hamarabb
2009. jún. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi Nőgyógyász írta fel és megfogadom a tanácsodat elemgyek dokihoz köszi
2009. jún. 30. 23:11
 3/3 anonim ***** válasza:
igen, ilyen esetben mindenképpen szakszerűbb kivizsgálást igényel a dolog, mert a fogamzásgátló hatással van a visszerekre, és súlyosabb is lehet tőle. az orvosnak kikéne h vizsgáljon, nemcsakúgy hasraütésre felírni egy tablettát. mindneképpen beszélj vele, mert rossz vége is lehet
2009. júl. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!