Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok! Ti egy nap hányszor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti egy nap hányszor nyúltkor magatokhoz?

Figyelt kérdés
17l vagyok és engem valahogy nem vonz annyira... Inkább tartogatom magam barátomnak, ti hogy vagytok ezzel? Ő azt mondta hogy csináljam nyugodtan, de nem tudom...

2012. jún. 4. 20:09
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsi, rossz helyre írtam
2012. jún. 4. 20:10
 2/4 anonim válasza:
van hogy hetekig nem,inkább csak mielőtt megjönne előtte pár nappal jobban be vagyok indulva és akkor ...akkor van hogy többször is :P
2012. jún. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
153 szor
2012. jún. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a LANYOK HA MAGUKHOZ NYULNAK KISZAKAD A szuzhartyajuk az mar mas ha egy fiu megkopteti a gyikot es kezedfog a baratjaval jhony-val egyszoval veri maganak
2012. jún. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!