Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruáció utolsó napján ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció utolsó napján ha védekezés nélkül vagyok együtt a párommal, abból lehet "baj"? (Lent)

Figyelt kérdés
Mindig hevesen ellenzem a védekezés nélküli együttlétet,de most sikerült annyira felpiszkálnia,hogy végül is engedtem neki.Nem bennem ment el,de én nagyon parázós vagyok,szét tudom idegeskedni ilyenken magam.

2012. jún. 9. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Idegeskedhetsz is. a spermium elélhet 5 napig és akkor pont elkaphat egy kicsit korai peteérést...Én vennék be 72 órás tablettát
2012. jún. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen,de ha nem élvezett belém,és biztos,hogy nem lettem olyan,akkor is?:S
2012. jún. 9. 12:08
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
ha nem élvezett beléd és menzesz utcsó napján csináltátok nem lesz baj valószínüleg
2012. jún. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha nem élvezett beléd, akkor is lehet előválladék.

A sansz nem nagy, de van. te tudod, hogy kockáztatsz-e

2012. jún. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha nem veszed be a sürgősségit, parázhatsz két hétig, mire tesztelhetsz.


Tudod, valahogy csak akkor nehéz gyereket csinálni, ha az minden vágyad.


Ha nem akarod, könnyebben besikerül, ezért se szabad egy kicsi esélyt se adni, ha még nem állsz készen.


Egy nő a ciklusa bármelyik napján teherbe eshet, persze az esélyek folyton változnak. Ehhez pedig az előnedv is bőven elég lehet.


Nem ijesztgetni akarlak, de ha kockáztatsz, nem lehetsz biztos, hogy megúszod.

2012. jún. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

És ha elmegyek hétfőn nőgyógyászhoz fogamzásgátlót íratni,akkor valószínűleg (mert elmondom neki mi volt) ő is fog javasolni egy 72órásat,vagy lehet hogy rám bízza?


Nem kockáztatok persze,annyi megnyugtat,hogy a párom előző barátnőjével szinte folyamatosan megszakításossal voltak együtt,és a csaj nem lett terhes egyszer sem.

2012. jún. 9. 13:29
 7/9 anonim ***** válasza:
A 72 órásat 72 órán belül kell bevenni. Sőt jobb 48 órán belül. Belefér?
2012. jún. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A kérdés kiírás előtt voltunk együtt úgy fél órával,a 72esbe még simán belefér szerintem ha úgy döntök.(a dokihoz is reggel mennék már hétfőn egyből)
2012. jún. 9. 13:39
 9/9 anonim ***** válasza:

Lassan mindegy, de talán a következő alkalomra okulsz:


A 72 órás tabletta hatékonysága CSAK az első 24(!) órában 95 %-os.

25 és 48 óra között már csak 85 %-os!

49 és 72 óra között pedig már csak 58%-os.


Azaz holnapra simán átcsúszhatsz a 49 és 72 óra közötti tartományba, ahol már csak 58 %-os a hatékonysága.


Egyébként párod volt barátnőjének van gyereke? Vagy volt már terhes?


Tudod egy nő, mindenféle orvosi vizsgálatok ide vagy oda, addig nem tudhatja biztosan, hogy nem-e meddő, amíg sikeresen teherbe nem esik.


Nagynéném több, mint 15 éven keresztül "védekezett" megszakításos módszerrel és egyszer se sikerült be gyerek. Ő is folyton azt hajtogatta, hogy: "látjátok, milyen jó ez a módszer?".


Aha. 15 év után, amikor épp felhagyott volna ezzel a védekezési módszerrel, hogy gyereket vállaljanak, kiderült, hogy meddő, soha nem is lehetett volna gyereke.


Hát ezért volt ilyen sikeres a védekezési módszere! :-O


Kis statisztika:

100 így védekező nők közül egy év alatt 35 esik teherbe

2012. jún. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!