Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gestomix 20 fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gestomix 20 fogamzásgátlót szedek, mit tegyek? Libidócsökkenés. Több lenn.

Figyelt kérdés
Elmentem nőgyógyászhoz, megvizsgált, megkérdezte hogy az előző fogamzásgátlóm (Tri-regol), használt-e. Mondtam, hogy nem. Azt mondta, milyen árkategóriában szeretném. Közepes, mondom. Gestomix 20-at írt fel, másfél hete szedem, és már most nem élvezem úgy a szexet, mint előtte, és hiába izgatom magam csiklómon, nem élvezek el... és páromat már az őrületbe kergeti, azt hiszi, ő a hibás. Viszont, 5000Ft-ot nem akarok a kukába hajítani, ha már megvettem a három havi adagot. Mit tehetnék? :S
2012. jún. 11. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Add el interneten, és beszéld meg a nőgyógyászoddal.
2012. jún. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
mi az h nem használt az előző gyógyszered? tán terhes lettél? :D
2012. jún. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ez nekem sem világos... viszont nyilván ki kell dobnod azt az 5000 ft-ot az ablakon... Én mjuk nem szednék tabit, megtettem 3 éven keresztül és soha többé, de majd te is rájössz.
2012. jún. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
utolsó, miért, mi történt?
2012. jún. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jaj, bocsánat, rosszul fogalmaztam :) Nem, nem az hogy terhes lettem, hanem egyszerűen 10kg. feljött rám pluszba, amit nem tudok leadni, mert kiderült, hogy azt a gyógyszert nem is szedhettem volna a hormonjai miatt, mert felborultam teljesen belsőleg... na mindegy. Azért kell tablettát szednem, mert más fogamzásgátló nem jöhet igazán szóba... Óvszer nem jó a srácra, pharmatex megintcsak nem jó meg a spermicidek, mert a "Kiveszem előtte" elv nem jó érzés... tehát... :)
2012. jún. 11. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!