Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ki hagyta abba a hormonális...

Ki hagyta abba a hormonális fogamzásgátlót azért, mert sok volt vele a problémája ( libidócsökkenés, hízás, ingerültség stb. )?

Figyelt kérdés

És ha a tablettától meghíztál, és abbahagytad, akkor lefogytál? Nem kérek olyan válaszokat, hogy: a tabitól nem hízhattál meg, stb....

Köszi!!


2009. máj. 23. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
én azért hagytam abba, mert teljesen lecsökkent a libidóm, és minden egyes együttlét a párommal nagyon fájdalmas volt, rengeteget szenvedtem emiatt, nem voltam nedves egyáltalán, hiába kívántam a szexet. Mióta abbahagytam, sokkalta jobb a helyzet. A másik ok: bogyószedéskor elég sokszor voltam gombás is...(ott lenn)
2009. máj. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is ezek a panaszaim, na meg a hízás:(((

Remélem ha egy életre abba hagyom ezeket a mérgeket, akkor minden helyre áll, és minden jó lesz!!!

És neked azóta nincsen gombád? És a sex jobb lett?

2009. máj. 23. 09:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Én most gondolkozom rajta, h abba kéne hagyni. 1,5 és a 4. fog.gátló és ma már a libidóm 0, 20 kilót híztam, az utóbbi időben rövid időn belül 2x kaptam hüvelygyulladást...Nem sok értelme van tovább szednem.
2010. máj. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mind megvolt és mióta abbahagytam, le is ment a feljött 25 kilóból 14.
2012. dec. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!