Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mire számítsak? (fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csakegylány_01 kérdése:

Mire számítsak? (fogamzásgátló felírása)

Figyelt kérdés

Hogyan vizsgál meg a nőgyógyász, mielőtt felírja a fogamzásgátlót? Fáj a kivizsgálás vagy "csak" kellemetlen? (örülnék, ha szűz lányok írnának tapasztalatot, én uyganis az vagyok)


Köszi



#nőgyogyasz #fogamzásgátló felírása
2012. jún. 11. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
engem csak megvizsgált, vett papamintát, es ennyi.. holott, el kellett volna h küldjön vérvételre..
2012. jún. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Eddig engem kétszer vizsgált meg nőgyógyász.

Féltem, mert ez egy kellemetlen szituáció. Amúgy is szégyenlős fajta vagyok, és nem vágytam erre az egészre, még akkor sem, ha tudtam, hogy ő nem fog úgy nézni rám.

Két külön dokinál voltam. Nekem 2 olyan vizsgálatom is volt, ami neked szerintem nem lesz. Egyszer gócokat kerestek a hasam falán, és egyszer ultrahangom is volt, ott belül. Ezek sem fájtak.

A rendes vizsgálat sem fáj. Belédnyúl, de nagyon sikós lesz a keze (gumikesztyűt használ), és egy kicsit se fáj. Aztán lehet, hogy beléd tol egy 'szerszámot is', amivel egy ici pici darabot csippent belőled. Ez sem fáj. Komolyan nem. Nem is érzed. :)

Ezt elküldi elvileg vizsgálatra.

Túlélhető a dolog, csak kellemetlen.

Nem lesz semmi baj. Nyugi. :)

2012. jún. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ne parázz, semmi vész.

én is így mentem, mondtam hogy első vizsgálatom, simán megvizsgált, utána kérdezte meg, hogy élek e nemi életet, majd hogy éltem-e... mondom: nem. akkor kb hitetlenkedve nézett... nekem fájt. lehet mert rágörcsöltem. elvileg nem kellene. vagy a szűzhártyámat feszegette, mit tudom én... na mind1 egyáltalán nincs benne semmi extra szal menj el oszt cső...;)

2012. jún. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi baj nem lesz. Megkérdezi élsz-e nemi életet, ha nem, bevágja a lompost. Ha igen, akkor is.
2012. jún. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szűz lányokat nem hüvelyi úton vizsgálnak meg hanem popsi felől(kétszer is átéltem bár nem tabletta miatt, hanem alhasi fájdalmak miatti rutin vizsgálat volt, de akkor még szűz voltam...) és igazából csak lelkileg kellemetlen mert az orvoson gumikesztyű lesz és alaposan bekeni az ujját valami síkosítóval...
2012. jún. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaj, nehogy elhidd, hogy a szűz lányokat a végbelen keresztül vizsgálják. Rendesen megvizsgál, csak kisebb műszert használ, vagy nem is használ. Egyébként tabletta írásnál inkább csak vérvételre küld.
2012. jún. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!