Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Május 17-én elmúlt a menstruác...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Május 17-én elmúlt a menstruációm és 18-án szeretkeztem, de nem védekeztem. Most júni 11 én megjött. /egy nappal korábban. De nekem mindig válozik az időpont/?

Figyelt kérdés
De olyan fura érzés van a hasamba. Mintha valami lüktetne. Mi lehet az? Lehetek terhes? Vagy csak a túlzot aggodalom?
2012. jún. 12. 19:14
 1/1 anonim válasza:

túlzott aggodalom ... szerintem ...


rögtön a havi után egy nappal nem hiszem hogy sikerülhet ...


habár most kicsit keverem ... biosz óráról még az van hogy meghatározott számú petesejtje van egy nőnek ami nem változik ... de az nem jut eszembe hogy annak is kell egy idő mire megérik vagy nem ? >< nem tudom


de ajánlom a nőgyógyászt ...

2012. jún. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!