Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szedek, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szedek, de mostanában nem kívánom a szexet. Miért van ez? Van összefüggés?

Figyelt kérdés
Lehet összefüggés, mert régebben nem volt ilyen? Mit tudok tenni, vagy ez csak egy átmeneti dolog? Volt ilyen veletek is?
2012. jún. 13. 08:59
 1/7 anonim válasza:
Én nem szedek fogamzásgátlót, de szerintem semmi köze ahhoz, hogy te most nem kívánod a szexet. Valami más oka lehet.
2012. jún. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 páff.. ***** válasza:
hát ezekszerint mûködik a fogamzás gátlás..:DD
2012. jún. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 -=Koldus=- ***** válasza:
Bizonyos fogamzásgátlók okozhatnak libidó csökkenést, ugyanúgy ahogy elhízást is és még egyéb tüneteket.
2012. jún. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-asnak igaza van. velem is ez volt, aztán abbahagytam és láss csodát...
2012. jún. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van összefüggés, nagyonis. Évekig szedtem fogamzásgátlót úgyhogy tudom mit beszélek. A gyógyszer elnyom minden vágyat, minden természetes dolgot. Persze az is igaz, hogy úgy szabadon lehetett szexelni ez volt az egyetlen előnye.
2012. jún. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mond a nődokidnak h ez a probléma őmeg ad egy másik fajta foggátlot. elkel találni h kinek melyik a jo mert ami valakinek hízást okoz a másik attol libidoja csökken. csak sokan ugy vannak vele h nemmegy el dopkihoz mikor hízik nő a melle akármi mert cikinek érzi. barátnőmnek is csökkent tőle a libidoja heteken át mondtam h ez tök normális de menjen el elkísérem bemegyek vele ha akarja de ez se neki se nekem nem jo. persze nemlesz gyerek de nemis szexelünk. doki meg tök természetesen mondta hogy van ilyen és felirt egy másikat.és máris megoldodtak az problémák
2012. jún. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még van 2 havi adag, azt beszedem, ha később nagyon zavarni fog a dolog, lehet elmegyek az orvoshoz.
2012. jún. 14. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!