Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » JOGOSAN SÉRTŐDTEM meg ezen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

JOGOSAN SÉRTŐDTEM meg ezen?

Figyelt kérdés
A párommal sokat veszekedtünk az elmúlt 1évben. 3éve vagyunk együtt. Ő 9évvel idősebb mint én. Én 24 vagyok ő 33. Amikor átbeszéltük hogy mi lehet a probléma ami miatt ennyit veszekedtünk ő megemlített olyan dolgot ami nekem nagyon rosszul esett. Nevezetesen hogy nekem ő volt az első előtte senki nem volt. (21 voltam akkor). És hogy mivel ő az első ezért rengeteg mindenen megsértődtem( ez igaz de sokszor volt okom rá)ráadásul úgy hogy szinte mindig sírógörcsben törtem ki. Azt mondta ez részben azért van mert nem tudtam még úgy kezelni a konfliktusokat. Ez rosszul esett mert ezzel mit akart mondani hogy negatívum az hogy előtte nem volt kapcsolatom? Ahelyett hogy örülne neki. Nem tudok eligazodni rajta máskor meg épp az ellenkezőjét mondja hogy én milyen kivételes lány vagyok mennyire szerencsés hogy én vagyok a párja és egyszer amikor voltunk egy szórakozóhelyen láttunk ilyen tini kurv@kat mondta hogy a kisujjam többet ér mint ezek. De akkor miért sorolja a konfliktusainkhoz az hogy nekem ő volt az első és tizenévesen nem pasiztam?
2012. jún. 15. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
ablablablabla
2012. jún. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Fú basszus te ez a tipikus idióta lehetsz aki csak egyfolytában beszél hülyeségeket :D
2012. jún. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Neked is aztán vannak problémáid. Hogy bírod?
2012. jún. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valaminek lehet az oka, hogy ő az első neked, de ez nem mond ellent annak, hogy neki különleges vagy, kapise? Miért nem tudsz gondolkodni 24 éves létedre?
2012. jún. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csodálkozol? Ennyi f*st összehordani... Mit kell kombinálni? Ha mindenbe beképzelsz hülyeségeket ne csodálkozz, hogy veszekedtek. A férfiak megmondják konkrétan ha valami nem tetszik nekik, nem úgy mint a barátnőid, nem fognak neked utalgatni ilyen kifacsartan, menj el orvoshoz. Te vagy a hibás.
2012. jún. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Megmondom neked mi a baj!

Az hogy igaz hogy 24 vagy de olyan vagy mint egy naív kislány!!

Mivel nem volt előtte még kapcsolatod nem tudod hogyan kell kezelni egy párkapcsolati konfliktust! De az biztos hogy mindenért nem kellene sírnod, hanem sírás helyett megítélni hogy miért is mondta azt amit mondott.

Próbáljatok a szexben is egy kis újítást, hiszen egy idő után nem lesz semmi izgalmas a kapcsolatotokban.

Abból amit elmondtál látszik hogy szeret, csak evvel a viselkedéseddel nagyon hamar el fogod űzni magad mellől!

Viselkedj úgy mint egy felnőtt nő, és ne úgy mint egy 14 éves kislány!!!

2012. jún. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!