Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlreagálom, vagy jogosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom, vagy jogosan sértődtem meg kicsit?

Figyelt kérdés

nagyon sokat beszélünk egy sráccal, de nem találkozunk túl gyakran. barátnőm egy utcában lakik vele. ők elméletileg nincsenek annyira jóban. a srác nagyon kedves, vicces és megértő. meg lett beszélve, hogy találkozunk jövőhétvégén, ezt ő vetette fel, tehát feltételezem elég jóban vagyunk.

barátnőmnek szólt, hogy lesz egy házibulija, és ott kell lennie. nekem még csak meg sem említette.

szilveszterkor pont fordítva volt, de én rögtön hívtam a barátnőmet. neki ez meg sem fordult a fejében.

Barátnőmre jogosan lehetek kiakadva? (nem mondtam neki, csak hogy rosszul esett a sráctól)

A srácról vélemény?


2012. febr. 9. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:

túlreagálod.:)

sose a srác legyen előbb mint a barátnőd. ezt szépen mond el így a barátnődnek hogy ez neked nem jó, biztos megérti és nem kell ezen rágódnod hogy mi legyen.:)

2012. febr. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azért kérdezem így, mert fordított esetben én rögtön hívtam
2012. febr. 9. 19:19
 3/3 anonim ***** válasza:
persze azt értem épp ezért kell ezt megbeszélned vele hogy ő most miért nem hívott? :)
2012. febr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!