Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most szedek eloszor fogamzasga...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szedek eloszor fogamzasgatlo tablettat, es felek a mellekhatasoktol ezert az elso level utan szeretnem abbahagyni. Lehet ezt? Elore is koszonom a valaszokat!

Figyelt kérdés
2012. jún. 16. 12:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Akkor minek kezdted el? -.-' Jézusom
2012. jún. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Sok észre vall mit ne mondjak! Mi a frásznak kezdted el, ha most félsz a mellékhatásoktól?

Biztosan lehet, de jó nagy pofont adtál a szervezetednek vele, gratulálok!

2012. jún. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Csak tegnap kezdtem el es azert mert egy hete volt abortuszom mert a szuleim nem engedtek h megtartsam a babat :( es azt akarjak h igy vedekezzunk
2012. jún. 16. 12:26
 4/12 anonim ***** válasza:
Abortuszod volt és a tabletta mellékhatásaitól félsz... Ez elmond mindent! Nincs több kérdésem, leülhetsz!
2012. jún. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
1 honapot akartam irni nem 1 hetet. Es csak ojan valaszt kerek ami a kerdesemre ad valaszt es ojanoktol akik szednek is fogamzasgatlot
2012. jún. 16. 12:44
 6/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? 15? Igazad van, inkább legyen még egy abortuszod, minthogy pl. meghízzál...
2012. jún. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy gratuláltam az eszedhez, a kérdésedre válaszoltam és tablettát is szedtem. Elmész orvoshoz és megkérdezed, aztán meg újra felelőtlenül teherbe esel, mert a tablettától LEHET, hogy meghízol. Teszem hozzá sporttal simán karbantartható.
2012. jún. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem az elhizastol felek hanem olvastam ojanokat is a netem h trombozis meg daganat es azert ijedtem meg. Mellesleg nem azert vagyok felelotlen meg tapasztalatlan mert 15 eves lennek hanem azert mert eddig nem eltem nemi eletet,par honapja vagyok egyutt a baratommal es o volta az elso :d (amugy 19 leszek jovo honapban)
2012. jún. 16. 14:22
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen, sok mellékhatása lehet. Mérlegelni kell, hogy megéri-e.


Hogy védekeztetek korában?

Hogy sikerült be a gyerek?


Normális használat mellett az óvszer is tökéletes védelmet nyújt. Hangsúlyozom: helyes (!) használat mellett!

2012. jún. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Édesanyád talán nem véletlenül akarja, hogy védekezz, ha már (állítólag) 19 évesen nincs magadtól is annyi eszed, hogy megtedd. Az ne k*féljen aki ilyen ostoba, mint te, már ne haragudj. Írni sem tudsz helyesen, gondolkodni szintén nem, miért akarsz mégis gyereket? Amúgy meg, ha tényleg 18 vagy, akkor már szerintem nem anyukád döntött volna helyetted, hogy megtarthatod-e vagy sem... -.-"
2012. jún. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!