Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Tri-regol tablettát szeden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tri-regol tablettát szeden kb 3 hete. Mivel olcsó fogamzásgátló félek az elhízástól! Van okom félni?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 28. 12:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Én is ezt szedtem, több mint három évig és max. 1-2 kilóval lettem több. Olyan 57 kiló voltam, amikor szedni kezdtem, és nagyjából 58-59 kiló lettem utána. Persze lehet, hogy ebben az is benne van, hogy 15 évesen kezdtem szedni, lehet, hogy közben nőttem is, nem tudom, mert 19 évesen nem szedtem semmi ilyet és az átlag súlyom 60 kg volt (most nem annyi, mert nemrég szültem :D)
2008. ápr. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
én is szedtem én inkább fogytam tőle
2008. ápr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Semmi köze nincs ennek az árhoz. Attól hogy olcsó, attól még nem rossz. Ha sok benne a hormon, akkor lehet tőle hízni. Meg kire hogy hat. Látod, van aki 1-2kilót hízott, van aki fogyott. Kinél hogy.
2008. ápr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez a tabi sok hormont tartalmaz azért olcso. Ha hajlamos vagy rá fogsz hizni,meg károsabb is mint a korszerübb tabik.
2008. ápr. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Elég sok hormont tartalmaz, én a helyedben váltanék egy korszerűbbre. Hosszú távon tönkretesz.

olcsók = magas hormontartalom

drágák = alacsony hormontartalom

2008. ápr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat,kicsit megnyugtatott,kicsit nem! Olyat is hallottam, hogy egy csaj ikerterhes lett tőle. Ez eléggé ledöbbentett.
2008. ápr. 29. 14:34
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
szerintem nincs okod félni, sok nőnek gondod okoz, hogy magas hormontartalmu tabletták szed, de valakinek semmi gondja nem lesz tőle. én is szedtem elég sokáig, csak a doki a szülés után mást írt fel, amúgy nekem nem okozott gondot.a drágább gyogyszer azért drágább, mert alacsonyabb a hormon tartalma. nem azért,mert megbízhatóbb. az, hogy valaki 5 év alatt felszed x kg-ot, az nem is biztos, hogy a tabletta miatt van. ha rosszul vagy tőle, vagy látható panaszokat produkál szerintem csak akkor ne szedd, ha nincs panasz, nyugodtan.
2008. ápr. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
MIért kellett lepontozni az első három választ? Mi volt velük a gond? Legalább egy indoklást megereszthettél volna anyukám! (már az, aki lepontozta, gondolom nem a kérdező volt.)
2008. ápr. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! :)
2008. máj. 1. 21:42
 10/11 anonim ***** válasza:

Legyünk őszinték.


Egyszerűbb lenne Pharmatex-et használni nem? Nem tartalmaz hormont, tehát nem teszi teljesen tönkre a szervezeted mint a tabik.


Ezen kívül nem fogsz elhízni, nem lesznek hormonzavarosak a leendő gyermekeid sem.

2008. jún. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!