Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruáció után 3-4 nappal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció után 3-4 nappal mennyi az esélye a teherbe esésnek? (csak előváladék volt, nem élvezett el. Évek óta gyógyszert szedtem de most nem kezdtem el a levéllel. )

Figyelt kérdés

2012. jún. 17. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
menzesz után pár nappal kicsi az esélye, viszont az előváladékkal vigyázni kell, mert attól is teherbe eshetsz
2012. jún. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

3 fajta nő van:

1. tabi abbahagyása után a petefészke elkezd baromira működni, azonnal lesz peteérése, és nagyon könnyen teherbe esik

2. simán visszaáll a ciklusa, normális időben lesz peteérése

3. több hónapig nem áll vissza a peteérése és a menzesze


Hogy te melyikbe tartozol, azt max a jóisten tudja. Előfordulhat terhesség.


De nem értem, hogy

1. ha nem akarsz gyereket, akkor miért hagytad abba, vagy miért nem védekezel máshogy (normálisan)?

2. ha gyereket akarsz, miért szakítottátok meg?

2012. jún. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
velem is ez volt :D most már 2 gyerekem van...
2012. jún. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!