Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megkérhetem az orvosomat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérhetem az orvosomat, hogy egy bizonyos fogamzásgátlót írjon fel?

Figyelt kérdés
Nem szedtem még eddig, ez lesz az első, de ismerem az összes fogamzásgátlót (gyógyszertárban dolgozom), és csak az egyikben bízok meg igazán. Kérhetem az orvost, hogy azt írja fel, akkor is, ha esetleg valamelyik másikat akarná írni?
2008. ápr. 28. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kérheted. Ha az orvos úgy látja hogy neked az jó lenne, akkor biztos felírja. De az is lehet hogy az orvos azt mondja hogy ez nem megfelelő neked, akkor sajnos kénytelen vagy másikat szedni. De ha mész dokihoz, mindenképp kérdezz rá.
2008. ápr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
melyiket szeretnéd feliratni?
2008. ápr. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A Yasminelle-t szeretném, arról csak jókat hallottam, és a hatóanyag alapján is ez a legjobb szerintem. Persze mindenkinek más jön be, lehet, hogy végül nekem se ez lesz a megfelelő.
2008. ápr. 28. 18:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze,megkérheted. Tudom,h nem ide kapcoslodik de én Harmonetet szedek és érdeklne a véleméyned rola.
2008. ápr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bizti jo:) de amugy a lindynette20 ról mi a véleményed?
2008. ápr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért nem szeretnék véleményt írni, mert én egyiket se próbáltam, tapasztalatom nincs. Természetesen mindegyik forgalomban lévő fogamzásgátló jó, és teljesen egyénre szabott, hogy kinek melyik válik be a sok közül. Csak azért gondoltam a Yasminelle-re, mert az viszonylag új gyógyszer, tehát az egyik legkorszerűbb, hozzáteszem, hogy szerintem. De mégegyszer mondom, mindenkinek más jön be, lehet, hogy én is egy másiknál fogok kikötni.
2008. ápr. 28. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!