Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ezt nem hiszem el. Ti hallotta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt nem hiszem el. Ti hallottatok ár ilyenről?

Figyelt kérdés

yasminelle fog. gátlót szedek fél éve, plusz gumit is használunk (mert nem szeretem ha folyik belőlem kifelé a cucc), ennek ellenére nem jött meg a menszim. csináltam tesztet negatív volt. elmentem nődokihoz, mert nem tudtam, hogy szedjem e tovább, vagy ne. azt mondta, ha két hét múlva sem jön meg, akkor menjek vissza. hát nem jött meg, ma mentem vissza, 7 hetes terhes vagyok. ezt nem bírom ép ésszel felfogni, olyanról hallottam már, hogy gyógyszer mellett teherbe esnek, vagy gumi mellett, de hogy a kettő együttes használatakor....ilyet még nem. nem tudom mihez kezdjek.

19L


2012. jún. 19. 13:39
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:

Minden fogamzásgátló termékre rá van írva, hogy egyik sem nyújt 100%-os védelmet, sajnos. Mindig becsúszhat egy kis "baki", az egyetlen 100%-os védekezési forma az aszpirin a térdek közé. Sajnos a további döntést neked kell meghoznod!

19L

2012. jún. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
nagy pechetek van, még nem hallottam ilyenről. gumi nem szakadt ki? tablettát rendesen szedted?
2012. jún. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
0%
A kettő ki oltotta egymást XD
2012. jún. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
41%
Jó erős anyaga lehet a barátodnak! Az ilyenekkel lehetne benépesíteni a Marsot.
2012. jún. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:

Hallottam, volt osztálytársam, és öccse is ilyen gyerek volt.

Hogy hogyan azt nem tudom, mert ha valami, hát ez b.azdmeg helyzet. :D Főleg mert a gumi csak akkor nem véd, ha kiszakad, a tabletta meg akkor nem hatékony, ha rosszul szeded, kihányod stb.

Most ezt a kettőt együtt összehozni?

Vagy neked terminátorpetesejted a barátodnak meg terminátorspermái vannak, amin nem fog semmilyen védekezés.

2012. jún. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

a teblettát rendesen szedtem, gumi nem szakadt ki, a gumit nem is védekezés céljából használtuk, mert előtte mindig bennem ment el a barátom, de nagyon idegesített hogy aktus után 2-3 napig folyt ki belőle a cucc, és ezért szoktunk rá a gumira.

3. nagyon vicces vagy

2012. jún. 19. 13:47
 7/43 anonim ***** válasza:
0%

Hogy lehetett negatív a teszt ha terhes voltál? Azt ne mondd nekem,hogy normálisán szedted a fogamzásgátlót,gumit is használtatok és nem is szakadt ki és terhes vagy. Ezek után meg még egy fals tesztet is sikerült csinálni.

Ez kamu.

2012. jún. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
Meg mi az,hogy nem védekezés céljából használtatok gumit?? Mégis hogy használtátok ha beléd ment el??:O
2012. jún. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:

Imádkozz.

Egyébként pedig gondold végig mit műveltetek, ha még emlékszel:

-volt benned a srác a gumi felhúzása előtt?

-az orgazmusa után időben kiszállt (értsd: még mereven) ahhoz, hogy a gumi ne csússzon széjjel?

-a gumi levétele után összesimultatok?

-mindezek mellett rendesen bevetted a tablettát? a yasminelle olyan kevés hatóanyagot tartalmaz, hogy ha csak fél napot késel a bevételével (a szokásoshoz képest), már megborulhat a hatása, ha mondjuk gyors az anyagcseréd

2012. jún. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:

akkor még nem voltam annyi idős terhes, hogy kimutassa a teszt, mivel a nőgyógyász sem látott semmit.

az előtt ment el bennem, de meguntam hogy csorgott ki a cucc belőlem ezért ugy gondoltam hogy huzzunk gumit, tehát a csorgás céljából, nem védekezés céljából, de a gumiba ment el, mivel ezért kellett.

ettől érthetőbben nem tudom elmagyarázni.

ja, fake, persze

2012. jún. 19. 13:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!