Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ezt nem hiszem el. Ti hallotta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt nem hiszem el. Ti hallottatok ár ilyenről?

Figyelt kérdés

yasminelle fog. gátlót szedek fél éve, plusz gumit is használunk (mert nem szeretem ha folyik belőlem kifelé a cucc), ennek ellenére nem jött meg a menszim. csináltam tesztet negatív volt. elmentem nődokihoz, mert nem tudtam, hogy szedjem e tovább, vagy ne. azt mondta, ha két hét múlva sem jön meg, akkor menjek vissza. hát nem jött meg, ma mentem vissza, 7 hetes terhes vagyok. ezt nem bírom ép ésszel felfogni, olyanról hallottam már, hogy gyógyszer mellett teherbe esnek, vagy gumi mellett, de hogy a kettő együttes használatakor....ilyet még nem. nem tudom mihez kezdjek.

19L


2012. jún. 19. 13:39
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

Ez itt egy kérdezős oldal. Itt kérdésekre kell válaszolni. Sokan válaszoltak is: Nem hallottunk még ilyenről.

Az utolsó válaszoló viszont nem válaszolt hanem megnyugtatott téged. Csakhogy ha te egy kérdezős oldalra írsz akkor választ várj és ne lelkisegélyt. Ha lelki segítségre van szükséged akkora arra is megvannak a megfelelő oldalak, vagy a pszichiáter. Azért mert te rossz helyen keresel valamit azért még nem a hely a hibás.

2012. jún. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

"Miről beszélsz, hogy "nem áll vissza a menstruáció"?

1) a kérdező nem is hagyta abba, fuss neki még egyszer a szövegnek! Azért fordult orvoshoz, mert gyógyszerszedés ELLENÉRE elmaradt a vérzése, és meg akarta tudni, hogy mi lehet a baj.

2) Nem mindenkinek marad el, miután leáll a gyógyszerrel. "


De feltételezem, hogy miután késett neki, tesztelt, dokihoz ment és a doki két hét múlvára visszarendelte, nem folytatta a gyógyszert. Ha folytatta volna, hülyeség lett volna, hogy várja, hogy megjöjjön neki, hiszen akkor nem jön meg. Ergo abbahagyta a gyógyszerszedést. Ha meg folytatta, akkor nem tudom, milyen csodát vártak a dokival együtt, hogy a fogamzásgátló mellett megjön a menstruáció?!

És igen, nem mindenkinek marad el, bár hogy mi, azt nem pontosan értem. Normális menstruáció ugyebár nincs gyógyszer mellett, csak megvonásos vérzés. Az persze elmarad a gyógyszer abbahagyásakor, és valamikor visszaáll a normális menstruáció, heteken vagy épp hónapokon belül.


Egyébként nő vagyok.

2012. jún. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

Legközelebb írd oda,hogy lelkisegély szolgálatnak nézel bennünket..

Megvalaszoltuk a fel nem tett kérdésedre lehetséges okokat majd pedig,hogy hallottunk-e ilyenről.

Ezek után miért is hisztizel?

2012. jún. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
54%

Nyilván azért hisztizik, mert összecsinálta magát rendesen, hogy 7 hetes terhes. Ez emberileg érthető.

Ami nem világos, hogy miért itt vár támogatást. Vannak kismamafórumok, megesett lányok lelkisegély-vonalai, családsegítők, örökbeadó központok, anyuka-apuka-pasi-rokonok. Ölelgetni, fejet simogatni ők fognak. Mi idegenek vagyunk, kérdésekre válaszolunk.

2012. jún. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

Oké, megfogalmazási hiba.

"Nem marad el" helyett "nem mindenki jár úgy, hogy nem áll vissza egyből (rögtön a következő ciklustól) a peteérése"


Gondolom onnantól nem szedi a tablettát, amikor először járt az orvosnál.

Az orvos pedig valószínűleg nem csodára várt, s nem is azért hívta vissza két hét múlva, hogy "na vajon addigra megjön-e neki", hanem azért rendelte vissza, hogy újra ellenőrizze a terhesség gyanúját.


Így se logikus.


Viszont Kérdező!


Abban igazuk van, hogy lassan tovább kell lépned. Próbálj mérlegelni, végiggondolni az összes lehetőséget.

Sokáig nem vacilálhatsz. :(

2012. jún. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Na az "így se logikus" után kérdőjelet akartam tenni.
2012. jún. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim válasza:

Kedves kérdező! NE törődj az ilyen megjegyzésekkel.Tudod, nagy az Isten állatkertje. A legtöbb válaszoló, lefogadom hogy idősödő, kopaszodó, önhitt, nem törődöm pasas, illetve még javában általános iskolába jár, és csak azért ír hogy még az amúgy sem fényes helyzeten rontson, vagy azért hogy kikerüljön az "irománya" valamelyik elmebeteg oldalra, hogy jót lehessen röhögni a hozzá hasonló degenerált barmoknak. Nemrégiben majdnem így jártam én is, és köszönöm az égnek hogy nem történt meg a baj. A legjobb, ha veszel egy mély levegőt, illetve egy jó fürdőt, majd csinálj olyat ami máskor relaxál. Pl: nézz filmet, hallgass zenét.. stb. Így ha picit lehiggadsz, akkor jobban át tudod majd gondolni hogy hogyan tovább.


Válaszolók: Annyiból igazatok van hogy ez nem lelkisegély szolgálat, de egyrészről emberek vagyunk, és talán ha a kérdező normális hangnemben írt, úgy is kellene válaszolni.. olyan mint tisztelet? Olyanról nem hallottatok?.. Másrészről: -visszatérvén előző gondolathoz- igen, nem lelkisegély szolgálat, hanem akik ide írnak, tanácsot várnak, nem pedig szúrkálódást.

2012. jún. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Akkor talán az sem ártana ha a kérdező nem lenne udvariatlan és bunkó a kommentjeiben.
2012. jún. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim válasza:
akkor olvass vissza.. mert ő is csak akkor írt már úgy, amikor már NEM EGY olyan típusú hozzászólás érkezett.
2012. jún. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:

ismételten köszönöm a LELKISEGÉLY-t.

nekem ez hasznos válasz volt

2012. jún. 19. 22:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!