Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Magas vérnyomás és fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas vérnyomás és fogamzásgátlás eggyütt?

Figyelt kérdés
26 éves nő vagyok magas a vérnyomásom ami miatt az orvos nem javasolja fogamzásgátló szedését (tri-rego), mert valószinüleg attol magas. Több mint egy éve nem szedem és ugyanannyi a vérnyomásom 140/90 erre gyógyszert szedek. Tudtok esetleg olyan fogamzásgátlót ajánlani ami vérnyomáscsökkentővel eggyütt szedhető?
2009. júl. 7. 00:16
 1/1 anonim ***** válasza:

tri-regollal kezdtem,elkerültem más városba,uj nödoki...közölte,hogy elavult,magas hormontartalom,egyebek...pedig nekem jo volt...felirt yadine-t...elkezdtem szédülni,vérnyomásom hol padlon volt,hol az egekben,nem tudtam nedvesedni...doki aztmondta,hogy idő mig átáll a szervezetem...eltelt egy év,meguntam...uj doki,tri-regol,azóta semmi bajom

ugyhogy néha nem a gyogyszert kell lecserélni,hanem az orvost...

és oké,régi gyogyszer,anyám is szedett ilyet vagy 10 éve,de ettől legalább nincs semmi bajom,sőt ha vagy 10kilo t hiznék,tőle,még jobb lenne...de nem gyogyszertől hiznak akik hiznak

22/L

2009. júl. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!