Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az 5 napos menzeszem utáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az 5 napos menzeszem utáni első napon, reggel tudtam bevenni a fogamzásgátlót, fog használni?

Figyelt kérdés
Az orvosom a fogamzásgátló(Dienille) beszedését a menzesz 5. napján ajánlotta. Sajnos az időpontot lekéstem így másnap reggel vettem be. 12 órán belül voltam. Ki fog alakulni a védettség? Köszönöm a válaszokat
2012. júl. 2. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze csak várj két-három hetet mindenképp
2012. júl. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha ezelőtt még nem szedtem sosem fogamzásgátlót, akkor is érvényes?
2012. júl. 2. 12:44
 3/4 anonim ***** válasza:
ha nem a mensid első napján vetted be a bogyó első szemét, ki kell várni a következő hónapot, mert nem hat rendesen, addig mással is védekezni! by: az én fog.gátlóm betegtájékoztatója szerint. (ami nyilván neked is van!! ). szerintem minden foggátlónál ez a szabály, de mondjuk olvasd el, tuti benne van!! emellett én nem kockáztatnék
2012. júl. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ki kell várni inkább az érdekel, úgy is kialakul-e majd egy hónap múlva ha így kezdtem el szedni. Tehát vasárnap volt az 5. nap de egy utazás miatt nem tudtam bevenni, ezért másnap amikor haza értem reggel vettem be. A kérdésem, hogy így is használni fog-e, és hogy a következő hónaptól már elhagyhatjuk-e az óvszert. A betegtájékoztatóban ez nem szerepel.
2012. júl. 4. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!