Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Én Yadine-t szedtem, először...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én Yadine-t szedtem, először fogytam tőle, aztán meg híztam. Most Lyndinette 20-at kezdtem szedni. Mi a véleményetek a Lyndinette-ről? Nagyon lehet tőle hízni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 15:14
 1/1 anonim válasza:

Ez mindenkiél más, attól függően, hogy mennyire érzékeny a homontartalmú készítményekre. Van, akinél nem hat, van akinél még sok is.

Én elég rosszul reagáltam rá, de a baráti körömben mindenki csak jót mond róla.

Mindkettőt szedtem, és nekem egyik sem vált be. A nőgyógyász először Lyndnette 20-at írt fel. Elkezdtem szedni, eltelt a kötelező 4 nap, utána még majdnem egy hónapig menstruáltam (és már nem csak menstruációs vér jött)... A következő hónapra ez elmúlt, de amikor abbahagytam a kötelező 7 napra, annyira migrénszerű fejfájással, hányingerrel és olyan görcsökkel köszködtem, hogy felkelni nem tudtam és kénytelen voltam kihagyni egy hetet a suliból is.

2010. febr. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!