Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mitől van az hogyha a gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van az hogyha a gumi óvszer csipi a férfi nemi szervét? De előfordul hogy a nőt is!

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Allergia pl.
2009. júl. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez jutott eszembe. Próbáljátok más fajtával...hátha csak a gumival van gond. más ötletem nincs
2009. júl. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vegyetek latexmentest.

Ha a latexos gumi helyett veszel egy másik latexost, és a latex a bibi, akkor nem sok az értelem ((:

2009. júl. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Próbáltunk már több félét. Úgy ahogy a durex jött be. Az csak néha csip!
2009. júl. 10. 08:44
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Van latexmentes óvszer is, az műanyagból készül. nem hagyományos, jól láthatóan fel van tüntetve rajta, hogy latexmentes. (Az átlag Durex nem ilyen.) Az ára is húzósabb, szóval ezen is észrevennéd, hogy ezt veszed. Szerintem eddig még nem használtál ilyet.


A latexmentes gumióvszer nem okoz kiütést, viszketést, csípő-égő érzést a latexre allergiásoknál.

2009. júl. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!