Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Durex ovszer tobb szinu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Durex ovszer tobb szinu dobozban talalhato. A szin, a meretet hatarozza meg ovszernek? Vastagsag, hosszusag? Melyik milyen meretu? Kicsitol nagyig? Szerintem ha eltalalja a ferfi a megfelelo meretet, kissebb az eselye hogy lecsuszik! Mit szoltok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Hogy hülye vagy és összecsinálod magad a boltban. :) Bár lehet, hogy csak olvasni nem tudsz, mert a neten is meg lehet találni, hogy melyik doboz milyen kotont rejt. :)


Tehát: ha már nagyfiú vagy - persze ehhez kell egy kis "gyakorlat" :P - akkor ilyen helyzetben bemész mondjuk a DM-be, odamész a kotonokhoz és elkezdesz válogatni. Elolvasgatod, ami rájuk van írva és egyáltalán nem zavar, hogy mit csinálsz.


Egyébként a különböző kotonok mind azonos méretűek. Az eltérést az extrák jelentik: van mindenféle, extra erős, extra vékony, érdesített, érzéstelenítős (hogy lassabban menj el) meg mit tudom én. Én konkrétan csak extra erőset szoktam használni, mert nagy különbség nincs köztük és hátha kevésbé szakad. Legalábbis mikor ezer éve végigpróbáltuk ez jött le.

2009. dec. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jah, amit előző kommentelő mondott az az igazság..csak abban más a színe miatt, mert ilyenvékony,olyan recés stb..egyébként ezeket a legtöbb helyen úgy találod meg hogy: európai méret. Saját vélemény: durex=szar nekem 2 is kiszakadt..és nem volt baj a nedvességgel. 18/F
2010. máj. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A Durex az tényleg szar...

Nekem a piros Lifestyles jött be:D

2010. máj. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
23:22 vok, jahm az valóbann jó.;)
2010. máj. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!