Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy jobb legyen vagy mi a jobb megoldás?

Figyelt kérdés
Van egy barátom akivel össze is jöttem és nagyon jól megvoltunk.de aztán szakított azzal az okkal hogy ő már nem szeret annyira hogy járjunk és maradjunk inkább barátok.Azok is maradtunk csak hogy egyre jobban elhanyagol pedig azt mondta ő szeret(barátként ügye).Viszont ezt nem mutatja ki sőt olyan mintha nem is léteznék neki.De én még mindig nagyon szeretem.Nem tudom elfelejteni:(szerintetek mit csináljak felejtsem el mindenhogyan?barátként?vagy próbáljam meg visszaszerezni?és ha igen azt hogy tudnám??:(
2010. júl. 6. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Első lépésként talán felhívhatnád vagy küldhetnél neki egy sms-t, hogy szia régen találkoztunk és hiányzol.

Aztán ha találkoztok kiderítheted óvatosan,hogy mi a helyzet, szeretne e többet tőled..

2010. júl. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felejtős a pasi.Nyár van,szórakozz,és keress egy jobbat.
2010. júl. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A legyünk barátok csak kamu duma, hidd el nekem! Csak azért szakitott igy, hogy ne bántson meg annyira... csakhogy ő nem akar veled lógni többet, más nő kell neki! A legyünk barátokat inkább ugy értette, hogy majd köszönni fog meg néha havonta egyszer megkérdezi, hogy hogy vagy! De több nem! Inkább hagyd békén, mert majd egyszercsak leül veled beszélgetni, hogy ne lihegj már mindig a nyakába!
2010. júl. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szoktunk beszélni.és rengetegszer meg is bántott de valahogy sose tudtam rá haragudni...már azóta volt másik barátnője is de amikor szakítottak az se nagyon érdekelte azt mondta őt nem izgatja a dolog nagyon...
2010. júl. 6. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!