Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abbahagyjam a gyógyszert?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abbahagyjam a gyógyszert? Szétmentünk a párommal, tudom, hogy egy jó ideig nem kell senki, de félek abbahagyni a gyógyszert leginkább azért, mert felborulna a menzim, meg ugye egyéb más is történhet.

Figyelt kérdés
2008. máj. 4. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem hagytam abba a gyógyszert, miután szakítottunk a pasimmal- és milyen jól jöt... Pedig én sem terveztem semmit :))


Ha nincs mellékhatása, bírod fizetni és "más is történhet"... akkor ne hagyd abba! :)

2008. máj. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem se hagyd abba csak ugy, ha nincs mellékhatása, a menzidnek jót tesz, mert utána felborulhatnak kicsit a hormonjaid. Amugy ha abba is hagyod, a levél végén tedd, de csak akkor ha tényleg nem tervezel egy jó ideig semmit, mert pozitivum viszont, hogy nemm kell minden nap emlékezned bevenni.
2008. máj. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges abbahagynod, miért ne élvezhetnéd a rengeteg előnyét pl. rendszeres mensi, nem görcsölsz, mindig tudod, hogy mikor jön meg ... És ki tudja, lehet hogy betoppan valaki az életedbe, akit nem is vártál volna! ;)
2008. máj. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!