Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tablettától...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tablettától zsírosodhat a bőröm?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el a 3. levelet (Mercilon), és amikor szedem, nagyon zsíros a bőr az arcomon. Előtte nem ilyen volt, meg amikor szünetet tartok, akkor is visszaáll normális állapotba. A tájékoztatóban pont hogy az volt, hogy elmúlasztja az esetleges bőrproblémákat. Nekem meg zsírosodik tőle?

Lehetséges ez?


2009. júl. 12. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel a tabletta emeli az ösztrogén hormon szintedet így alap hogy zsírosodsz! Sőt! vizesedsz, kerekedsz, melled is nőlhet még..stb
2009. júl. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de amugy nem híztam meg semmi. mellem sem nőtt, sőt kisebb lett :(
2009. júl. 12. 21:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet. Én lindynettet szedtem, aztán mercilonra váltottam. Mind2 mellett istentelenül zsíros és ragyás lettem. Még a melleimen is nőnek ragyák.

A nődokid persze tagadni fogja az összefüggést, mivel női, nem pasi hormonokat tartalmaz. Ha hízni fogsz, arra is azt fogja mondani, nem a gyógyszertől van. A gyógyszertől van, csak tagadják az orvosok.

2009. júl. 15. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. júl. 15. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!