Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megszakításos az első levél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakításos az első levél fogamzásgátló alatt? Javasolt? (Persze csak miután letelt a kivárási idő a védettségig) Vélemények?

Figyelt kérdés
2012. júl. 12. 23:42
 1/10 Dxeno ***** válasza:
Nem igazán értem a kérdést,de ha arra gondolsz,hogy mialatt használjátok a fogamzásgátlót azalatt abbahagyjátok,akkor a válasz: NEM! SEMMIKÉPP! Nem tudom,hány éves vagy/vagytok,de 15 év alatt húzzatok vissza babázni..
2012. júl. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Abbahagyjuk?Mármint a gyógyszert?:D

És nem nem vagyunk 15 évesek:D

A kérdésem arra irányul,hogy sok lány a betegtájékoztatóban leírtak ellenére is vár egy hónapot,és használ óvszert.

Én csak annyit kérdeztem,hogy ha szedem a tabit,és kivártam a 7 napos ható időd,viszont annyira nem vagyok félős,hogy óvszert is használjak(hiszen ekkor már elvileg véd a tabi),akkor ez a védekezés megfelel e. Megjegyzem megfelelő tablettahasználat mellett!

Tartsd meg a lekezelő hangnemet,ha nem érted a kérdést!

2012. júl. 12. 23:47
 3/10 A kérdező kommentje:
Még le is írtad,hogy nem érted a kérdést:D Akkor minek válaszolsz?
2012. júl. 12. 23:48
 4/10 anonim ***** válasza:
ha letelt a kivárási idő, akkor nem kell megszakítás... simán mehet végig.
2012. júl. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsó:köszi a választ!:)
2012. júl. 13. 00:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok. Erre valo a foggatlo :) megakadalyozza a peteerest, igy, akkor sem leszel terhes, ha beled elveznek. A megszakitas nagyon kiabrandito es kellemetlen, sokkal jobb vegig csinalni. Neked is :)
2012. júl. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen gondolom,de nagyon sok helyen olvasom,hogy tényleg érdemes az egy hónapot kivárni,mert hogy ennyi idő kellene hogy biztosan beépüljön a szervezetbe a tabletta hatóanyaga....Nem akarok még anyuka lenni ugye....
2012. júl. 13. 00:28
 8/10 anonim ***** válasza:
én nem vagyok ilyen vagány, és kibírtuk még azt a kis időt, amíg az első levél elfogyott :) amúgy a neten sok helyen 1 hetet olvastam, hogy annyit kell várni, a betegtájékoztató 2 hetet ír, a doki mondta, hogy tudja, hogy 2 hetet ír a tájékoztató, de várjak az első levél végéig. hallgatok a dokira :)
2012. júl. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az enyém elv az első szemtől véd, de 1 hetet azért vártam
2012. júl. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az enyém is mint az utolsó hozzászólóé, de mi is vártunk 5-7 napot
2012. júl. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!