Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Cypromix szedése mennyi ideig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cypromix szedése mennyi ideig javasolt?

Figyelt kérdés
Bőrproblémákra írták fel, tavaly december óta szedem. Van egy ismerősöm, aki szintén ezt szedte, neki azt mondta az orvosa, maximum fél évig lehet szedni. Én rákérdeztem a nőgyógyászomtól, ő azt mondta nyugodtan szedhetem. Valaki tud konkrét információt? Nem szeretném, ha a későbbiekben probléma lenne, miután nem kimondottan fogamzásgátló.
2012. júl. 13. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Testmérettől függ.

Ha nagyobb vagy több ideig szedheted.

2012. júl. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fél év. Ha annyi idő alatt nem múlnak el a panaszok, akkor rendszeres ellenőrzés (májfunkció) szedhető tovább.

De nem nagyon kellene....

2012. júl. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Panaszaim elmúltak, azóta kitisztult a bőröm. Azt nem értem, akkor az orvosom miért nem közölte, hogy váltsunk??!! :/
2012. júl. 13. 13:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Számomra is jó kérdés, hogy az orvosok miért szedetik az emberekkel x ideig.

Nem biztos, hogy bajod lesz tőle egyébként. Csak baromi magas a hormontartalma a többi tabihoz képest, így nagyobb eséllyel b.ssza szét a ciklusod, ha sokáig szeded. (Értsd: nem indul újra a peteérés pl.).

Szerintem érdemes lenne 3 hónap szünetet tartani, aztán ha azután is tablettázni akarsz, akkor olyan tabit felíratni, ami kifejezetten fogamzásgátlásra lett kifejlesztve.

2012. júl. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!