Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Cypromix fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vica2092 kérdése:

A Cypromix fogamzásgátló tabletta mennyi idő után váltja ki a hatását. Illetve h ki mennyi idő után engedte meg párjának az élvezetet?

Figyelt kérdés
Olvastam h szerintetek teljes mértékben megbízhztató és tudom h a tabletta az első tabletta szedésétől hat, (betegtájékoató ) de én ebben kételkedem! Szerintetek menyi időt várjak h megengedjem páromnak h elélvezhessen bennem?
2012. jún. 28. 01:54
 1/7 anonim ***** válasza:

"és tudom h a tabletta az első tabletta szedésétől hat, (betegtájékoató )"


mi is a kérdés ha egyszer tudod a választ...?

2012. jún. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia az igazság az h elmorfondíroztam rajta h vajon tényleg első naptól fogva megbízható e a tabletta..És h ami igazából érdekel az az h ki mennyi időt várt h megengedje h a párja elélvezhessen benne.Lényegében közvéleményre lenék kíváncsi.H szedjem be teljesen az első levelet a tabiból(Hónapi adag) és utána engedjem meg vagy elég ha két hete szedem még csak!?
2012. jún. 28. 02:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak fogamzásgátlás céljából kaptad ezt a tablettát? Mert ugye ez nem fogamzásgátló csak egy mellékhatása.
2012. jún. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen,fogamzásgátlóként kaptam most a tablettát...kimondottan a nőgyógyászomnak mondtam h fogamzásgátló tablettát írjon fel!És mivel én ezt szedtem fél évig még pár hónappal ezelőtt de akkor az arcomra írta fel mert allergiás vagyok!pattanásaim nem igen vannak!Szóval a lényeg h most kimondottan fogamzásgátlót írattam és ismét ezt írta fel!olvastam h többek szerint megbízható és ezért lenék kíváncsi arra h menyi idő után váltja ki a hatását!?
2012. jún. 28. 12:32
 5/7 A kérdező kommentje:
Pont e miatt h a fogamzásgátlás csak mellékhatása...gondolom ill feltételezem h nem olyan erős mint más fogamzásgátló tabletták,pont ezért érdekel h esetleg lehet h akkor evvel több időt kell várni mint más tabikkal?:)
2012. jún. 28. 12:40
 6/7 anonim válasza:
Nekem az orvosom, amikor még szedtem azt ajánlotta, hogy az első levelet még szedjem be, addig meg védekezzünk rendesen(: Amúgy arra vigyázz, hogy elvileg a Cypromix-et csak fél évig ajánlatos szedni!(:
2012. jún. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom...de egyébként szted ha 3 hete szedem akkor megengedhetem neki?:)
2012. jún. 30. 03:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!