Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gracial tablettát szedek, És...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gracial tablettát szedek, És kihagytam az utólsó előtti gyógyszert nem szedtem be csak az utólsót, akkor hogy folytassam a következő tablettát? de már a 6 napos szünetben vagyok.

Figyelt kérdés
2008. máj. 4. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Betegtájékoztató????
2008. máj. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de az olyan hülyén fogalmazza meg hogy nem értem!!!
2008. máj. 4. 19:48
 3/3 anonim ***** válasza:
vettem a fáradságot és elolvastam neked: az elfelejtett tablettát ha pótoltad volna 12 órán belül, akkor nem kellene kieg. védekezés, ha 12 óránál többet késtél, az utolsóval egy napon be kellett volna venned az utolsó előttit is, amit nem tudom, miért nem tettél meg. Most szedd tovább rendesen, a szünet után kezd el megint és a következő 14 napig kiegészítő védekezést kell alkalmaznotok. Ezt te is el tudtad volna olvasni. na mindegy..máskor ne nagyon felejtsd el.
2008. máj. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!