Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan szedjem? Honnan szerezzek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szedjem? Honnan szerezzek?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok ősszel leszek 14. A bartáommal már voltam eggyüt de első a védelem.Szüleimnek nem merem elmondani mert kivégeznének.recept nélkül is kapható?mennyibe kerül? és hány éves kortól lehet szedni?Melyik a legjobb fajta?
2009. júl. 13. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

TE még fiatal vagy a fogamzásgátló tablettákhoz.

Igazából még a sexhez is...

De ha nagyon muszáj, akkor óvszerrel védekezzetek.

2009. júl. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Minimum 15 töl lenne jo fogamzásgátlot szedned addig kéne várni, és gumival védekezni addig.

De gondolom neked ez sürgös lenne ugy hogy menj el a nögyogyászhoz megvizsgál és majd ö kiirja neked.

14 éves kortol oda már böven elmehetsz egyedül, és a receptet is ki tudod váltani egyedül is csak pénzt kell hozzá szerezned.Árak :

2500ft - 6000 ig vannak többnyire Sok sikert

2009. júl. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

fiatal még hozzá addig oké ..deh legalább védekeznek..xd

sztem ovszer:D

2009. júl. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló felboríthatja a hormonháztartásodat ami 13 évesen nem igazán lenne jó,mivel még ki sem alakult igazán!!!De recept nélkülit ne is vegyél ha van is ilyen mert a fogamzásgátlót személyre szabottan írja fel majd neked egy vizsgálat után a nőgyógyász!!!!
2009. júl. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Vagy kezdj el találomra szedni valamit, amit otthon találsz.

Hátha kinő a farkad.

2009. júl. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
van recept nélkül, de előtte akkor is el kell menned orvoshoz. sztem inkabb kombinald az ovszert vmi massal, pl. huvelykup. korai még a fog. gatlo.
2009. júl. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
recept nélkül nemnagyon van foggátló. de 13 évesen nehogy gyógyszert szedjél. óvszert hazsnáljatok inkább.
2009. júl. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
a yaz van, en azt szedek. de nem ugy mentem a gyogyszertarba h jo napot, azt a sárga dobozost kérem.
2009. júl. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
16-18éves korig ne is álmodj hogy legálisan, ill szülő nélkül hozzájutsz, orvos pedig alapfeltétel hozzá
2009. júl. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

13 évesen kiskorú vagy, cselekvőképtelen, a barátod azzal, hogy szexel veled, bűncselekményt követ el. Akkor is, ha te beleegyezel. Az orvos ebben a korban nem írhat fel neked semmit, csak ha a szülő is veled van, de ha megtudja, hogy kiskorúként összevissza szexelsz, hát...


Nem babáznod kellene még??? Ha az én gyerekem lennél, egy év szobafogság lenne a minimum. Csak az szexeljen, akinek megvan hozzá a megfelelő életkora, érettsége, ismerete, és tud felelősséget vállalni a tetteiért, a tettei következményeiért. 13 évesen még nem vagy ez a kategória, akármennyire felnőttnek érzed magadat.

2009. júl. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!