Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A 9 szem fogamzásgátló beszedé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 9 szem fogamzásgátló beszedése után nagyon kockázatos a megszakításos együttlét? (a gyóygszerem elvileg 7 nap után már véd, csak a véleményetekre vagyok kiváncsi)

Figyelt kérdés
2012. júl. 18. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kockázatos.
2012. júl. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Lehet kockázatos. Ugyan a fogamzásgátlókra 7 napot írnak, de a nőgyógyásztól és a patikustól is azt a választ kaptam, hogy az a legbiztosabb, ha megvárom az egy hónapot utána biztos a hatása.
2012. júl. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát, mi egy hét után nem védekeztünk egyáltalán, és nem volt gond.

Ha nagyon aggódsz, akkor még védekezzetek, de megszakítással még tabi nélkül is "nehéz" teherbe esni, szóval nyugi!

2012. júl. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyeld le, az a biztos!
2012. júl. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
barátom és én is 9.szem után voltunk együtt, és már elis ment bennem, és nem lett semmi következménye
2012. júl. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó!:és te a menzesz hanyadik napjától szedted???:o
2012. júl. 19. 11:34
 7/8 anonim ***** válasza:
ha nem a menzeszed első napján kezdted szedni, akkor 1 hónapot várj! amúgy ha "rendesen" szeded (menzesz első napja) ha betegtájékoztató szerint 1 hét, akkor 1 hét.
2012. júl. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
utolsó:betegtájékoztató szerint is ha 2ik napomtól szedem,akkor 7 nap,és utána már lehet védekezés nélkül
2012. júl. 20. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!